Revell 1/72 F/A-18D Hornet (what if)

Previous topic - Next topic

zolle


  Sam naslov kaze sve - na avionu su oznake koje inace D varijanta nikad nije videla, VFA-102 je sa Tomcat-a, presla na Super Hornet-e, ali meni se ti novi Hornet-i uopste ne svidjaju, pa sam resio da uradim to sto sam uradio  :love Maketu verovatno svi znate, u pozitivu, malo mrljava za sklapanje, pa sam je,jelte, kao nesto preurezao i pokusao da napravim pristojnu pricicu. Farbanje Happy color sprej (donjaka) i cetkica, dekali Hasegawa (dobijeni ljubaznoscu naseg brata po oruzju Tomcat-a), naoruzanje iz viskova ...



Dokon mozak, djavolja igracka !

airsuba

Lepo je ispao, mogao si još malo crvenih detalja da mu dodaš  :D
Prava je šteta što Italeri nije preurezao maketu i napravio nove stakliće jer bi ovo onda i dalje bio jedan od najboljih Horneta na tržištu.

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Pored toliko novih kalupa Revell i Italeri i dalje furaju ovaj prastari u pozitivu?! Lepa zamisao u svakom slučaju.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

matilda

taj prastari u pozitivu ima na primer kucista tockova da akademi moze samo da bude ljubomoran na taj detalj.
a i kada se zavrsi, taj f 18 jako lici na svoj orginal.
slazem se sa subom u ovome .
gledao sam tog starog italerija i na kraju ga dao drugaru da se vezba na njemu a ja pravio u isto vreme akademca.
ali da ne off-iram i ne spamujem.

fin rad, meni je bas dopadljiv u toj what if odorici.
mozda samo da si mu malo bolje upasovao taj kabin, malo mi resti.
ali, ne mari mnogo.
sve pohvale.

stevan

zolle



@ matilda - poklopac kokpita nije ni zalepljen, popravicu  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !