F 16 1/72 revell

Previous topic - Next topic

Nenad Pozega

dodato samo rezinsko sediste, par zica, i po koja nitna...  :)

Vladimir

Odlicna 16-ka bez puno prljanja  :cheers.
Ф89 НС

airsuba

Izgleda vrlo lepo i realistično  :cheers

matilda

uuu, nenade.
odlicno izgleda , jedino da je maaaalooo prljaviji u stajnim trapovima.
sencenje je uspelo , a maketa jako fino izgleda ovako sarena.
jos jedan tvoj odlican rad.

stevan

zolle



Dobar druze, svidja mi se ptica  :god :god :god Nemam nikakvu zamerku, ama bas ...
Dokon mozak, djavolja igracka !

Nidza79

To je zaista jako lep rad, koliko vidim samo ti je jedna stvar promakla. Ovaj kalup se prvo pakovao kao F16MLU NATO godisnjica gde je na naslovnoj strani stajao Belgijski F16MLU sa nekim fensi dekalom. Posto je maketa zamisljenja originalno kao F16MLU proizvodjac je ispred vetrobrana stavio IFF "Bird slicers" antene. Medjutim proizvodjac potom prodaje isti kalup sa dekalima za F16A ali nigde u uputstvu nije naznacio da maketar secivom odstrani bird slicers antene sto dovodi do enormnog broja gresaka posto mnogo ljudi ne zna da to treba da se odstrani.

flanker

Sve jedno, izuzetan rad  :cheers
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

sezan

odličan Uživo je bar duplo lepši.   :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

komoras

Quote from: Nidza79 on 20-01-2013, 11:47:15
To je zaista jako lep rad, koliko vidim samo ti je jedna stvar promakla. Ovaj kalup se prvo pakovao kao F16MLU NATO godisnjica gde je na naslovnoj strani stajao Belgijski F16MLU sa nekim fensi dekalom. Posto je maketa zamisljenja originalno kao F16MLU proizvodjac je ispred vetrobrana stavio IFF "Bird slicers" antene. Medjutim proizvodjac potom prodaje isti kalup sa dekalima za F16A ali nigde u uputstvu nije naznacio da maketar secivom odstrani bird slicers antene sto dovodi do enormnog broja gresaka posto mnogo ljudi ne zna da to treba da se odstrani.

Revell daje oba "poklopca" ispred vetrobrana, kao i više verzija repa i ostalih detalja koji se razlikuju kod NL i BEL varijante
tako da je možda maketar napravio grešku pri montaži ili upustvo nije tačno, sve u svemu - odlična izvedba Nenade!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

nenobl

upravu su za ove male nepravilnosti oko IFF antene napred ali rad je fantastican! prelijepo! skolski uradjena maketa! :) svaka cast!

djos & filip

Odlicno uradjena F-16tica, iako me ove sive seme ubijaju, rep i ostali detalji razbijaju monotoniju.
Sve ostalo, prljanje, i sam "zanatski" deo....odlicni

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Goran A.

Lepa sesnaestica, da su detalji na trapu i tockovima za nijansu naglaseniji bila bi savrsena. Dopada mi se farbanje, pogotovo na gornjem delu trupa i krilima!

Nenad Pozega

hvala vam svima... i ja se sa svima vama slazem, a sto se tice antena nije greska slucajna vec namerna, prosto mi doslo da stavim taj deo sa antenama jer mi se tako vise svidjalo... mada znam da nisam trebao zbog autenticnosti... a sto se tice vosha u kucistu stajnog trapa, to moze i sada da se uradi  :D hvala jos jednom  :cheers

Hitri

Bravo majstore odlican je

matilda

da, iff antena, prosto mami da se tu stavi iako je u stvari ta verzija nema.
potpuno te razumem, i ja volim taj detalj.

stevan