G-4 Akro,1/48

Previous topic - Next topic

Miha

Evo,na zahtev publike,da objavim ovog G-4,rad od pre nekoliko godina.Maketa je nastala od Airfix Hawk TMk.1,koji je u suštini poslužio uglavnom kao nosač gita,jer koliko god G-4 i Hawk vizuelno ličili-razlika je drastična.Dosta mi je kao 3D model poslužio i YUMO G-4 u 72-ojci.
Poklopac kabine od folije,od Hawka uzete noge(prednja malo doterivana),kada kabine+sedišta,dekali na laseru,itd,itd.













dragan_mig31

Lep G-4.Definitivno treba ti bolji aparat :)

su27rules

Bas mi se svidja!!  Bravo !! :super

Na onoj slici pre farbanja zaigra mi srce.
Mislim, da bi bio još bolji, da je ofarban u stand. kamuflažu ili čak u crveno/belu opitnu shemu.

Josip

Miha

Misliš ovako:








Ovaj je prvi,završio je u Grčkoj.Ovde je imao "budž"poklopce kabine,dok sam za akrobatu rešio da uradim kabinu iz jednog dela i sačuvam
eleganciju aviona koja je narušena kad je kabina otvorena.


boom.boom

Bratoriii...objasni ga ti! ovo je stvarno muška konverzija. ja se patim sa mig-27 esci-jevim da ga konvertujem u mig-27 (maketa je, samo za početak, kraća za 2,5cm, nema ni jednu liniju podudaranja...)! to su stvari koje samo dosta liče! počeo sam ga pre 2godine i već 2puta odustao...a ti si isto takvo ludilo uradi 2puta i to još odlično he he! a reci pls, da li se može takvom konverzijom dobiti model koji skroz leži na plan, ili ipak mora imati nekog kompromisa?
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

matilda

jaoj cika-nikola , kako se meni ovo svidjaaa....
menjas mi pogled na maketisanje.
bruka & sramota kako se meni ovo posvidelo.
oblik, jede malu decu kako izgleda.

stevan