Fujimi F-14B VF-103 JOLLY ROGERS ''Santa Cat'' 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

I posle duuuuugo vremena, najzad je gotov. Na kraju sam u sustini ipak zadovoljan posto sam imao masu nekih problema ciju vecinu sam sam uzrokovao brzopletoscu i slicnim.... U svakom slucaju, u pitanju je kao sto pise Fujimijev F-14B sa Fightertown dekalima, MM i Humbrol bojama i Hasegawin weapons set. Avion je sa krstarenja 2000/2001. godina, nosac aviona USS GEORGE WASHINGTON.









Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Slider


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Hawkeye

Lepa i zanimljiva maketa,vrhunski odradjena  :) .

'Уживај младићу за младости своје!'

KuKLiNsKi

kolko ih imaš? :D  daj ih uslikaj ko na nosaču parkirane  ;D

barbarossa

odlican tomcat, veoma mi se svidja, voleo bih i da moj dodje na red bar u narednih 30-40godina

airsuba

Lepo, lepo, uspešno ko i ostali iz čopora  :cheers

Jel u planu neki od starih klasičnih šarenih sa belim trbuhom?


Tomcat

Quote from: Airsuba on 07-02-2013, 19:40:24
Lepo, lepo, uspešno ko i ostali iz čopora  :cheers

Jel u planu neki od starih klasičnih šarenih sa belim trbuhom?

Licno najvise volim one iz 80ih, skroz gull gray, jer nisu ni previse drecavi a ni previse neupadljivi, a sto se tice klasicnih sa belim trbuhom, jedini je siguran VF-41, verovatno takodje Fujimi, sa CAM dekalima, nesto kao na slici samo sto je u pitanju AJ 106 ane AJ 103  :)

http://www.spruebrothers.com/sbmimages/has00955.jpg
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

KuKLiNsKi

zašto ovog ne washaš malo?  da detalji iskoče na kotačima di je bjelo i to...
ovaj crni as na slici mi se začuda sviđa jer inače ne volim te stare

Tomcat

Ima blag wash ali blagodareci mojoj ''vestini'' fotografisanja nista se ne vidi
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


flanker

Ovo je neka polu high viz varijanta . Prljancija je skroz ok kao i celokupna izvedba.
Pozdravljam sve ljubitelje četrnaestica  :caooo 
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Suhoj

Super je ispao  :cheers
Sad cu i ja polako da zavrsavam onog mog pa da ne bude da si jedini koji kaci Tomcate  :D

Tomcat

Quote from: Suhoj on 08-02-2013, 12:44:31
Super je ispao  :cheers
Sad cu i ja polako da zavrsavam onog mog pa da ne bude da si jedini koji kaci Tomcate  :D

Samo napred.... Sledeci Fujimi treba da bude ili VF-33 iz operacija nad Libijom 1986 ili VF-114 iz onih incidenata sa Iranom 1988, ne mogu jos da odlucim, u svakom slucaju low vis
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

crvena petokraka

Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."