Italeri F-104g Starfighter luftwaffe 1983 Boelcke 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima.Gotov je Zvezdani ratnik.... :cry Maketa je Esci prepak,star mould tako da uklapanje nije bas pesma.Ovako maloj maketi se trup spaja iz 4 dela sto je po meni nonsens,te izmedju repnog i ostatka trupa ima stepenica za smirglu i git.Kokpit je sa detaljnim sedistem ali dekalima za instrument tablu.Rakete nisu jednake a i krilca prednja istih moraju da se seku da bi bila jednaka.Prozirni deo ne naleze lepo pa treba dry fitinga puno.Muka od malisana.Dekali u kutiji su na papiru formata skoro A5 ima ih puno i to odusevi dok ne krenes da ih lepis.Muka za prijanjanje i ostavlja silveringa puno.Dakle ubedjivanje sa dekal softom donekle pomogne.To je to ja u ovom trenu nisam mogao bolje s obzirom da je 3. maketa uopste kao i ovde.Necu vas smarati ubuduce koja je po redu vec cu se truditi najbolje radove da stavljam.Pozdrav i hvala!!!!!!









Instagram-Peacockscaleworx

Lud13


pekar

Loše su ti slike pa se baš i nevide detalji kako izgleda ali sve u svemu nije loše.Bitno da je još jedan gotov u tvojoj kolekciji.
IL-76

milan78

Vala muku mucim sa aparatom i telefonima pa miksujem...sledeci put uzimam od drugara bolji aparat.Cekah sunca malo kad ono pomoglo samo malo.I taj deo cu nekako da savladam! ;)  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

sezan

Lepo izgleda.   :cheers
JA koliko znam svi bolji starfajteri u 72 ci imaju taj sklop ili slican. pogledaj neke od najboljih u razm,eri ,Hasegawu npr...i videces taj sklop takodje .Polutke zadnjeg dela pa ubacis kutije stajnog trapa pa polutke prednjeg dela  sa pre toga uradjenim kokpitom,i posle se spaja kod usisnika koji se nakon toga lepe..
uglavnom je sve to manje vise isto ,pa i nisi mogao da biras..
LEpo si uradio maketu.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

milan78

Aha....pomislio sam da je hasegava uprostila to.....mada mislim da sam matchbox video da je iz dva dela.Ali daleko je od ove makete koja ima fine linije panela dok je match sav u kraterima.Hvala puno,hvala :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

milan78

Ni matchbox nije sklop trupa iz dva dela....sorry!!!!Dakle sve je manje vise isto.Pozzz!
Instagram-Peacockscaleworx