Italeri A-6 Intruder 1/72

Previous topic - Next topic

Mikoyan29

Pozdrav svima, evo da ne bude da ja nista ne objavljujem  :hahaha
Dakle, moj poslednji rad je Intruder, solidna maketa,malo cudan rasklop ali pristojan nivo detalja, jedino su dekali  :uaaa
Od dorada radjeni pojasevi, zice u prostoru kabine i elektronika u repu. Iz Hasegawa seta uzeta GBU-27. Farbano akan bojama i radjen filter. To bi u principu bilo to.
Generalno nisam zadovoljan krajnim ishodom, ali s obzirom da je maketa radjena za prodaju, sve je ok  :lol





MK "Oluj"

zolle



Bre lepo ispao, sta si se ubacio  :lol, a sta je muka sa dekalima  :think Losi ili nisu atraktivni  :think
Dokon mozak, djavolja igracka !

Mikoyan29

Quote from: zolle on 24-02-2013, 21:39:26


Bre lepo ispao, sta si se ubacio  :lol, a sta je muka sa dekalima  :think Losi ili nisu atraktivni  :think
uzasan silvering na levoj strani repa, pokusao sam da ga umanjim sa 2 razlicita softenera i donekle sam uspeo  :headbang
MK "Oluj"

Nemsy_29

Ajd bre stupi super je maketa, i ti panicis...  ;)


sezan

SAsvim pristojan. DA zanemarimo te sitnice ,ti malo sta mozes VISE da izvuces iz ove nakete ...
To je takav avion tj takva sema i nema tu boga...
ODlican .. :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

flanker

Kao što reče kolega možeš ti tu još malo da izvučeš, ali generalno je ok. Mogao si vetrobrane u pravu boju
http://www.aviationspectator.com/files/images/Grumman-A-6-Intruder-082.preview.jpg
i bombu GBU-16 iz istog seta. Eventualno i linije na HARMu.
Pretpostavljam da ide nekome ko nije mnogo upućen u tematiku  ;)
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

nenobl

ok, ako ti tako kazes za te dekale, ali maketa je odlicno uradjena! jako mi se svidja i palim se da nabavim jedan A-6! ali, nije li trebalo malo ukrasiti ove HARM rakete? one imaju one zute/smedje linije po sebi... ostalo, odlicno!

zolle

Quote from: Mikoyan29 on 24-02-2013, 23:43:57
Quote from: zolle on 24-02-2013, 21:39:26


Bre lepo ispao, sta si se ubacio  :lol, a sta je muka sa dekalima  :think Losi ili nisu atraktivni  :think
uzasan silvering na levoj strani repa, pokusao sam da ga umanjim sa 2 razlicita softenera i donekle sam uspeo  :headbang

E pa bayo, kupis Happy color mat lak u spreju i nema silvering ! Provereno, Academy decali na mat podlogu, bez ikakve pripreme hemijom, strc, strc i bajo legnu ko g...... za bebinu guzu   :lol Tolko dobra stvar, da ako preteras odose dekali  :lol
Dokon mozak, djavolja igracka !

Mikoyan29

Quote from: zolle on 25-02-2013, 18:54:19
Quote from: Mikoyan29 on 24-02-2013, 23:43:57
Quote from: zolle on 24-02-2013, 21:39:26


Bre lepo ispao, sta si se ubacio  :lol, a sta je muka sa dekalima  :think Losi ili nisu atraktivni  :think
uzasan silvering na levoj strani repa, pokusao sam da ga umanjim sa 2 razlicita softenera i donekle sam uspeo  :headbang

E pa bayo, kupis Happy color mat lak u spreju i nema silvering ! Provereno, Academy decali na mat podlogu, bez ikakve pripreme hemijom, strc, strc i bajo legnu ko g...... za bebinu guzu   :lol Tolko dobra stvar, da ako preteras odose dekali  :lol
koristih pronto u vise slojeva....
MK "Oluj"