Mirage 2000 Hellenic Air Force 2000-5 506

Previous topic - Next topic

Cexx206

Eto i ja se nakanih da pocenem nesto da radim pa evo slika za pocetak



ko sto viditre rezinski izduv, kokpit, flapsovi i sve ostalo sto treba za miraga da nedrobom mnogo evo ostatak slika za sad



Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Mikoyan29

Fin pocetak, lepo si se snabdeo aftermarketom! Ko je proizvodjac i da li dekali idu uz kutiju?  :naughty
MK "Oluj"

Cexx206

sve je radekovo od rezina kabine se skriz lose uklapa ostalo je ok a dekale i sve ostalo sam nabavio od postovanog kolege r77adder pa videcemo kako ide za sad je cupavo saljem slike ovijeh dana pozz.
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

zolle

 

Svidja mi se izbor aviona  :super :super :super  Praticu pomno radove, 48-ica daje mnogo vece mogucnosti za detaljisanje od moje 72-ojke   :naughty Puno aftermarket-a, znaci bice zanimljivo !
Dokon mozak, djavolja igracka !

Cexx206

nastavak kadica kokpita farbana i drybrush



prednja tabla



ofarbane desnai leva polutka kokpita



ubacen kokpit u polutke i odradjeni detalji oko displeya kad su ugaseni sa tamiya clear bojama u pitanju je zelena i znekog razloga se nevidi



e sad ovako pripreme za ostatak rezina isecena elekronika na repu, flapsovi itd.



ubacen i izgitovan rezinski nos



odradjen vertikalac i elekrtonaka na repu komplet avion izrivetiran



e sad  prvi put radim rivete ja nisam zadovoljan ima i kivih linija itd al prvi put mi je tako da nemojte biti previse ostri



Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Cexx206

eve ga gotov, izvinite zbog pauze aparat je bio u kvaru pa nisam uspeo da slikam progres, sve u svemu morao sam da postavim rezervoare 2000l posto niam ima druge jbg, farbano mm enamel medim gray i lgg, mira ir pozajmljene od rafala i to vam je to. Nisam bas presrecan sa uklapanjem, to se vidi na poklopcima stajnog trapa sve u svemu trebaju vam zivci ko sajle za ovog hellera ja se ovim zaklinjem da vise nikad necu raditi ovu firmu pa pucajte momci.


Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Mikoyan29

MK "Oluj"

yogi

U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)