Fujimi F-4S, VF-161 Chargers, 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

E, mala pauza u ''mackarenju''  ;) U pitanju je, kao sto naslov kaze, Fujimijev F-4S, sa Hasegawinim dekalima za F-4S iz perioda pred samo povlacenje Phantoma iz upotrebe u  americkoj mornarici. Inace, VF-161 i njegov ''sister squadron'' VF-151 su bile poslednje dve jedinice koje su letele na F-4. Avion je dakle iz nekog poznog perioda u karijeri, nosac aviona USS MIDWAY, godina 1982. Boje su Model Mater i Humbrol.







Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

 Bas low-vis ! Odlican "Rhino" Slobo, nista manje od ocekivanog  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

flanker

Šteta i tvoj aparat pravi prosečne slike. Možda noviji tip AIM-9 umesto stavljenih i malo zaprljancije na nogama i točkovima. Ovako deluje fino urađeno.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Quote from: flanker on 13-03-2013, 09:53:50
Šteta i tvoj aparat pravi prosečne slike. Možda noviji tip AIM-9 umesto stavljenih i malo zaprljancije na nogama i točkovima. Ovako deluje fino urađeno.

ZNam, ali novije AIM-9 cuvam za neke, meni vaznije makete...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

nenobl

fin rad! lijepo uradjeno! a imao sam priliku da posjetim taj USS Midway kad sam bio u San Diegu! Od tog nosaca napravili su muzej.. hrpa izlozenih aviona, potpalublje, hangar... i bas jedan takav Phantom! mislim da nije isti serijski broj ali ta je eskadrila! dozivljaj definitivno... :)