1:144 Eduard MiG-21 BIS

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo.Ovu maketu sam radio cisto iz zaj******je i relaksacije od 72ke.Jos kad sam je dobio video sam da je ovo jedna od najboljih maketa koje postoje.Ima bolje detalje nego 70% 72ke i 48mice.Sklapa se sama od sebe i nisam koristio niti jedan mikrogram kita ili superlepka.Makeka predstavlja jedan od irackih migova 21 koje su ostali u Jugoslaviji.Farbe su model master i agama a dekali su balkan models genericki set u 1:144.Malo sam ga vise zaprljao ali ne smeta mi uopste.Maketu sam napravio od pocetka do kraja za 3 dana po 2-3 sata na dan.


Adrijano1776

Ma daj...... si nas nasao farbati???
Sala mala.. Vrhunski odradjeno, a ja mislio da je 72-jka  :god

KuKLiNsKi

ijoooo malo slatko tatino  :D  :D  :D
ovo moram nabavit!!!   


zamlatuljko

koliku ti saku imas kad ovaj avion izgleda ovako malo :)
iako se ne razumem u avione divim se svim vasim umecima i redovno pregeldavam galerije stvarno treba imati u sebi to nesto da mozes svakoj maketi da udahnes dusu...svaka cast

Ćomi

Ma trebao si reci da je ovo 72-ka  ;)
Onda kada bi videli tvoju "rukicu" -da vidis da li bi posle neko nesto ruzno smeo da ti napise  :lol

Super sitno i lepo...

Video sam Sandmana kada radi u ovoj razmeri-looodilo od sitnisa...

Pozz,
Comi
No signature.

Lud13

Aiiiii oslepo sam oslepo sam!!! Covece kakve oci  imas kad si ovo ovako uradio...dubok naklon ....

Kerber

E, jbg...ja uz naocae (zenine od -1), ne vidim dobro detalje na mojim '72...a tek ovde..bila bi to "tabula rasa"....
Bravo, i jos kad imate volju da se zanosite sa 144...


PS. Dosta Mizi, 'ocemo Foce Wulfovi....! ;)

dragan_mig31

Ha ha oci su ovi isti standard od rodjenja pa navamo :D I ja sam se sam zacudio nakon izradnje da nisam koristio lupe i slicna pomagala. :D

djos & filip

Svaka cast,
rame uz rame bilo koje 72jke ili 48mice.
Za mene u ovom zivotu....presitno


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

komoras

da nisi napisao razmeru, ne bi se ni primetilo...bravo!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates