Sweet home Alabama

Previous topic - Next topic

Tomcat

Sweet home Alabama
Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
Lord, I'm coming home to you

Ovu maketu sm radio samo da bih mogao ovo da napisem :) Salu na stranu, u pitanju je Hasegawin F-16C, Two Bobs dekali I Humbrol I Revell boje. Maketa nije bila problematicna i prilicno sam zadovoljan ishodom, uz par stvari koje mi se ipak ne svidjaju. Inace, u pitanju je F-16C Nacionlne Garde Alabame a na ovih par slika se uz njega vidi Revell F-16C iz Pustinjske Oluje i Revell F-16B koji radim za kampanju...








Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

EMIL

Lepo... Vos mi deluje nekako neujednaceno na 3. slici. Ne znam da li je do slike ili ne, ali osim toga mi maketa deluje korektno odradjena.

Hawkeye

Dobar rad drugar,kao i uvek,a i naslov mi se svidja ;) !

'Уживај младићу за младости своје!'

zolle

Dobar Slobo, kao i uvek ! Pedantno i precizno, vos mi je na mestu, mozda nije ujednacen, ali nije ni na pravim letelicama, tamam kako treba. Dekali su ubica, a svidja mi se sto nisi preterivao sa naoruzanjem, ovako dolaze do izrazaja linije same letelice  :super A sediste, jel treba da bude ovako svetlo  :think
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Quote from: zolle on 29-03-2013, 19:18:59
Dobar Slobo, kao i uvek ! Pedantno i precizno, vos mi je na mestu, mozda nije ujednacen, ali nije ni na pravim letelicama, tamam kako treba. Dekali su ubica, a svidja mi se sto nisi preterivao sa naoruzanjem, ovako dolaze do izrazaja linije same letelice  :super A sediste, jel treba da bude ovako svetlo  :think

Iskren da budem, ne znam, kad sam ga farbao, pre godinu dana, izgledalo mi je tako nekako, a posle sam citao na ARC da postoje dve- tri boje sedista ili tako nesto... Nemam pojma  ;D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...