1:72 Airfix A-4B

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo.Evo i skyhawk je gotov.Maketa je milina za rad.Jedna od najbolje koje sam radio.Jedino sam doradio detalje u kokpitu i ona antena iza kokpita.Dodao sam TER + 3X MK-83 bombe,a to je doslo od neke druge makete(nesecam se tacno koja).Sve ostalo je iz kutije.Farba je revell 68 a ostale boje su odokativni mix.



milan78

Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Vrlo lep rad.
Boje mi se svidjaju, nisam expert za argentince ali mi izgledaju OK. Cak i paneli ne izgledaju preduboki.
Sve u svemu ....jedva cekam da dodje i kod mene na red ova maketa.

Poz

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Tomcat

A lepo, uvek volim da vidim A-4
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Ceka me jos jedan ali fujimijev A-4Q u iste oznake za vreme rata.A-4 je definitivno mali lepotan i uvek je lepo videti ga bez obzira na oznake i kamuflaze.

Tomcat

Mene cekaju Fujimijevi C i E Iz Vijetnama. U svakom slucaju, obozavam ih :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Isto i ja.Amere ne bi radio jer su previse monotoni.Kad budem nasao jos jedan fujimijev i to E radicu izraelca :)

Tomcat

Da li si video one sa Kitty Hawk koji su eksperimentalno farbani u kamuflaznu semu? Mislim VA-155, Wolfpak je pre par godina radio te dekale
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

NIsam to video jos.Mada amere ja nesto i nevolim :D

KuKLiNsKi

jako relano izgleda, boja ima neku pravu dubinu i sjaj, odličan chipping  :)

Sneni

Odličan je, svaka čast. Jeli ovo možda jedan od dva aviona s one famozne fotografije kad napadaju onaj britanski brod?
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

dragan_mig31

Hvala vam.Neznam dali je jedan od tih aviona ali ovaj je definitivno preziveo rat i trenutno je u nekom muzeju kod njih.Ta dva sa fotografije su definitivno maskirne tako da ima dve mogucnosti ili armijski A-4B ili mornaricki A-4Q.

robespjer

Super je Dragane. A-4 je i moj omiljeni.

zolle

Skuter ti je ispao ko bonbonica  :super Prelepa letelica, odlican rad, a svidja mi se i izbor kamuflaze i oznaka  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !