italeri oa-4m outlaws 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Maketa znana svima pozitiv sema sa dve sive dve opcije i tako to.Nemam kutiju jer je kupljena sec.hand ali sve je tu pa da prijavim i ja.Evo slike.

Instagram-Peacockscaleworx

zolle



Pratim ovo  :super Sta planiras da mu radis, urezivanje, neka doradica, naoruzanje  :think
Dokon mozak, djavolja igracka !

milan78

Ne jos nisam jak sa urezivanjem,naglasicu ih kasnije posle farbanja,skrec u kokpitu jer fale bocni paneli,rucice katapulta kao i hud.Ostalo sta ima u kutiji.Naoruzanje je agm-45 shrike a nemam visak bombi americkog porekla.Tako da eto cisto da uvelicam kampanju sa meni omiljenim malim mlaznjakom.
Instagram-Peacockscaleworx

mutayu

Shrike ti je dovoljan za ovoga, radi se o specijalnoj varijanti Skyhawka.

milan78

Evo malo radova,kokpit je  :cry blago reci.Minimalno sam doradio da eto zalici i ofarbao,kako nema mesta za bocne panele u prednjem kokpitu ostaje tako,Pozadi dodao i zalepio dekale bocnih konzola iz viskova.Savio rucice na sedista od licne prefarbao i sad ima formu tih sedista donekle.Sklopio krila ofarbao ponesto i sledi dalje.



Instagram-Peacockscaleworx

milan78

Evo radi se pomalo,sklopljen je dodat HUD od neskafe folije i plasticne providne folije taman debljine,sitni delovi pofarbani itd.....



Slike ocaj potrudicu se za kraj!!!
Instagram-Peacockscaleworx

milan78

Ofarban i polepljeni DJON dekali,tu sam pri kraju!


Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Lepo.... Posebno mi je drago jer ovu maketu nisam video jos od gimnazije  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Vala matora je a i dalje je prodaju.Nije nesto ali moze da se nekako"namunji"!
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Da, pre par meseci su opet poceli da je prozvode
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

yogi

#10
Quote from: milan78 on 08-05-2013, 23:18:57


Drug da te pitam,a gde si pazario ove tkz.stegice ????
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

milan78

Lik ih stavio na kupujem prodajem,kupindo i bilo ih i na limundu.
Instagram-Peacockscaleworx

airsuba

Lepo napreduje   :)

Šteta što joj sad u reizadnju nisu izmenili dekale...

milan78

#13
GOTOVO!Umalo da zakasnim...eto malo kokpit sredjivan dodata pito cev od med.igle i zice za gitaru,zicice na stajni trap i farba hum 127 i 128.Wash u kontrolne povrsine stabilizator....linije naglasene charcoil olovkom i nesto pastela suvih.Sta je u kutiji ja sam zadovoljan na kraju.Pozdrav svima,podrzite i vi ovakve kampanje.








Instagram-Peacockscaleworx

zolle

 Lepo bre ispao na kraju, sve leglo kako treba  :super Samo napred, sta je hobi bez malo muke  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !