1:48 Eduard MiG-21 Bis-K

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

I ne.Nisam presao u 48.Maketu sam radio po narudzbini.Trebalo mi je oko 6 dana da je zavrsim.Ovo je jedna od najbolje makete koje sam u zivotu radio.U pitanu je profipack izdanje.Dobio sam i brassin KM-1M koje je vrh i je maketa sama za sebe a dobio sam i brassin tockove koje su totalni overkill jer one iz kutije su 85% od ove koje su izlivene u resinu.Farbao sam sa gunze vodenim bojama.Dekale su balkan models a prljanje je standard domaci wash i malo razredjene enamel crne boje.Uzivajte


Kerber

Deluje  veoma dobro!
Jbg...kraljevska razmera....Verovatno je i cena prava sitnica... ;)

milan78

Opasan je....sharp as a blade!Jedino ove rakete Atoll koliko mi se cini nisu bile na tim migovima.Mozda.Da ne pametujem ja.....vrh je.Za jedno x godina cu ja mozda ovako.....
Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Hvala vam

@Kerber ovo je sigurno oko 45-50 evra posto je proifipack u pitanju.Nisam ja kupovao maketu samo sam je napravio.

@Milan78 evo ovo je ta kombinacija. R-3R i R-60


milan78

Onda se izvinjavam.Opasan je.
Instagram-Peacockscaleworx

Miroslav Š.

http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

matilda

odlican, jako mi se svidja kako si to odradio i to u mojoj omiljenoj razmeri.
nakanjujem se da ga nabavim vec neko vreme, ali doci ce i on na red.
kako se sklopio, jel bilo nekih problematicnih mesta ili je jedna od onih "strait forward" maketa.
jos jednom, odlican rad.

stevan

dragan_mig31

Hvala vam.Stevane ovo je bukvalno najbolja maketa koju sam dosad radio u zivotu.Nema nikakvih problema.Na pocetku sam mislio da cu ja nesto zasrati oko sklapanja posto to mi je postalo praksa da uvek nesto zaj***m ali ovoga puta nije bilo nista slicno.Nije bilo nikakvih problema,svi delovi nalezu manje vise odlicno i netreba ti kit.Ja sam koristio nekoliko kapi superlepak i smirglu.Nista vise.

Suhoj

Po mom misljenju jedna od tvojih najboljih maketa do sad (uz onaj Bis u 72 sa belom trakom).
Uredno, nije preterano prljavo, bas kako treba   :cheers

Sandman

Lepo odrađen - sviđa mi se umereno prljanje i polusjajni finiš.  :cheers


Hitri

Sta reci Dragance sjajno kao i uvek