F-86 Sabre-wrack Heller 1:72

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Eto i trece...
Radi se kao gore navedeno o Helleru koeg sam izvukao iz neke svoje schatz kiste..
Maketa sama po sebi je bila totalno polomljena itd,itd ali ju nisam htio baciti jer je bila jedna od mojih prvih maketa.
Mada se u originalnim slikama radi o zimskom krajoliku ja sam se odlucio da napravim jesen(da li sam u tome uspio odlucite sami),inace podloga komplet(bez aviona)je nastala u noci izmedju petka i subote(jer ne bih stigao da zavrsim pravovremeno za izlozbu).
Dosta price ajmo malo fotos











i jos zaboravih da su dekali od Hi decal-line(od Thunderjeta)ali obradjeni sa Dowanolom(s kojim inace skidam boju)
Ako netko zeli mogu ubaciti par fotki sta je Dowanol i kako djeluje(skinuo sam boju staru 13 godina s njim i bez ikakvih ostecenja,ukljucujuci staklo)
Pozdrav i do daljnjega...


Miroslav Š.

Fantastičan rad! Inače, ovaj 11093 je godinama stajao između I i II kasarne u Subotici (moj rodni grad  :)), fantastični detalji :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

mos


Hitri


UrbanKnight

Jako zanimljiv rad.

Posebno su mi zanimljivi kardovi, gde je lisce upalo u ove "otvore" kabina, ovaj deo za nisanski radar... Kako su se petokrake ofucale...  :)
Takodje ova grancica koja je pala preko levog krila je bas odlicna.

milance


vlajko&marko

Odlican odlican  :god :god
Podsetio si  me na vojnicke dane(Prva kasarna septembar 1993/94) Dok gledam ovo kao da sam tamo , desno od aviona je bila stara ekonomija sa jednim totalno uništenim BVPom
P.S Dali neko zna šta se desilo sa ovim avionom ?

olakazanja

Fenomenalna ideja sa olupinom i odlicno odradjeno!Svaka cast na ideji pre svega !!!!  :super

InFlames

odlicno napravljeno i super nacin, da se ne baca maketu u smece

pekar

Sviđa mi se mada mi malo bode oči lišće  pa imam utisak da se avion gubi u lišću
IL-76

Goran A.

Dobra ideja, jos bolja realizacija!