Academy Stuka Kanonevogel 1/72

Previous topic - Next topic

miloskontra

Academy-jev Stuka Kanonenvogel u 1/72







Nidza79


aircobra

Odlican rad,uredan...ali zar tolika kukacha ide na vertikalac?

miloskontra

Da kukasti krst je malo veci trebao sam manji stavim

Warhawk

Trebao si sačekati da nabaviš ljudsku svastiku...
Pored toga nemam zamerke, fino i uredno.
Poznajući kvalitet Acadaemy dekala, ovo si odlično zalepio, da se ne vidi silvering.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

zamlatuljko

u principu ne odgovaram u temi aviona posto sam laik za to ali ovo je meni nenadj**ivo...nijansa boja i kako su legle kao da je neki CGI  :god...

sjajno

miloskontra

Nisam dobio uz ovaj kit kukasti krst pa sam morao sam da pravim u Illustrtoru pa na cutter i onda airbrush napravio sam nekoliko velicina mislio sam da je ova najbolja ali trebao sam da stavim manji definitivno

djos & filip

Sto se tice makete, odradjena je cisto i precizno, vrlo lepo.
Jedino....vec receno......sa ovim krstom ode malko u what if.....ali sta je tu je.
Dobra stuka, nema sta :)

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

head bgd

#8
Odusevljen... mnogo mi se svidja. I ako sam skoro jednu zavrsio, veruj da me ovaj rad baca u iskusenje da je opet kupim. Svaka cast.  :mjetal

Zdravi bili.

medico

lep i pedantan rad, iz tog razloga mi je prosto neobjašnjiva ova neverovatna omaška sa  kukastim krstom !?
Mislim da je cela priča migla da se skrati i pojednostavi nabavkom generičkog seta sa Luftwaffe oznakama, svaka decal firma ima svoju ponudu ovakvih setova pa čak i opskurni Krenki Krenk koji se može naći na našim prostorima  :zvizduc ili pak donacijom nekog od kolega sa foruma.

Goran A.

Nije neki problem da popravis. Steta.