1:72 Trumpeter J-10A

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ZDravo drustvo.Ovu maketu sam radio cisto od zaj******je i relaksacije.Sve je OOB sem pojasevi u kokpitu.Farbao sam sa revell i model master uljane boje koje sam iskoristio da smesam ove nijanse koje su poprilicno nestandardne.Maketa se sklapa generalno OK ali izgelda sam ja dobio neka od kasnih serija jer na jednoj polutki trupa panele skoro i da nisu bile urezane pa sam morao sve to sam da urezem.


yogi

A i Ventolin se troši ??? Šalim se ja  ;) malkice .Druže spakovao si ga no comment,izvini što te pitam odakle si ????
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

djos & filip

Bas sam juce izvadio ovu maketu iz steka, pogledao je i vratio da se odmara.  Kao da si mi citao misli kad si ju odradio, a vala odradio si za desetku.
Iskreno nisam video koje boje kinezi koriste ali ove su mu bas legle.
Vrlo lep rad, kao i uvek, u skladu sa tvojim standardima.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Miroslav

Mnogo lep avion i dobar rad. Najbolji radovi ispadnu kada ih radis, sto ti rece "iz zaj******je".   :naughty

dragan_mig31

Quote from: yogi on 19-05-2013, 13:37:50
A i Ventolin se troši ??? Šalim se ja  ;) malkice .Druže spakovao si ga no comment,izvini što te pitam odakle si ????

Ventolin se trosi na veliko.Iz SKoplju sam :)

sezan

Odličan Kinez. U tvom stilu.
Svaka čast!

:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

yogi

Makedonija te vika !!!!!! A i sakam Makedonija !!!! Imam nekih dobrih drugara tamo,a i dok mi je kuma živela i radila vo Skopje,bil sam tamo čes' gos'. A jel imate vo Skopje neku prodavaonu specijaliziranu za našu infekciju zvanu hobby maketarstvo ??? A neki happening ??? A i što je Skopsko lele Svaka čas' !!!! Zabodem na Matki u planinarskom domu ledeno ihhhh !!!!
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

dragan_mig31

Ha ha.Nemamo prijatelju.Nazalost nema nista u Skoplju.

yogi

Pa bre kako se snabdevaš plastikama,priborom,hemijama ????
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

dragan_mig31

Sve preko interneta ili kad ja ili moja devojka ode za Beograd :)

BladeRunner

Zaista preiep avion i sjajno odrađena maketa! Kinezi su mi uvek bili misterija, samim tim i ovaj model... u stvari ne sećam se da sam ikada video maketu ma kog kineskog borbenog aviona  :)

FLY BY WIRE

maketa je odlicno uradjena retka i bas mi se svidja.....svaka tebi cast sto si uspeo da spojis kvalitet i kvantitet :god