Toko 1/72 Hansa-Brandenburg W.29 + Part PE set

Previous topic - Next topic

Profa

Prošle nedelje sam završio ovog lepotana, ali nikako da postignem da ga slikam kako treba...




Unutrašnjost:


Sve je išlo odlično sem dekala, koji em ne liče na pravu stvar, em su bili negde preuski a negde preveliki :deadhorse... 'ajde, bar su legli kako treba... ::)
Dorade pre svega u unutrašnjosti - konverzija motora u Bz.III, pojasevi od žičke i Tamiya trake, kutije u osmatračevom delu od stirena, jarac...
Bojeno Humbrolkama (skoro sve) i Vallejom (drvo), blagi prljanjac pigmentima, i to je to...
Nadam da vam dopada, ja sam uživao :)
Bogu fala što sam Lala! :)

Miroslav Š.

Браво Зоране, одличан рад :cheers Уживанција за гледање :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!


zamorano

Ti si uživao, a i mi uživamo.  :super

Baš je lep tako kariran i uredno očešljan, još da stavi mašnu i može na bal!

Pozdrav!

Warhawk

Sehr gut lozenge, und ein Egzotische Flugzeug!
Za drvene plovke skidam kapu.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Pedja

Svaka čast. Efekat drvenih plovaka,nenadmašno.Odlično odrađeno.


Dejan68

Kao sto sam i u nekom od ranijih topic-a rekao, svaki put ocekujem cime ces da nas iznenadis naravno prijatno a ti to odradis duplo
em karirani stolnjak em plovci.

Bravo Profo jos jedared  :bravo :bravo :bravo i znaci li to da se polako pripremaju modeli za Moson 2014?


Profa

Fala, drugari
Moram da priznam, nisam očekivao da će plovci ovako dobro ispasti, dobitna kombinacija je Vallejo 019 Dark Flesh + 181 Smoke + Future preko...
Ima vremena do Mošona, spremiće se već nešto, a daće Bog da konačno i ja vidim taj Mošon...
Bogu fala što sam Lala! :)

aircobra