MIRAGE 2000C GR

Previous topic - Next topic

RILE-NS

Italerijev Miraz 2000c u 1/72 u bojama grckog RV

                 Puno pozdrava svima Rile-NS




















dragan_mig31

miraz ti je zakonnnnn.....veoma lepa maketa..reci nesto vise oko sklapanja i panelizacija?isto zanima me sta si uradio u kokpitu,i kakve dekale si koristio.jako mi se svigja kako si uradio maketu......koje boje si koristio?

Sandman

oooooo.... kakav lepotaaaannn....  :o

BRAVO RILE!

lep rad erbrashem za kamuflazu, brdo detalja po pitanju svih onih svetala, antena itd - sve ofarbano kako treba... a tek linije panela... jojjj....

mislim da si nam dao jednu dobru lekciju ovom jednosedom grchkom Fatamorganom 2000 ;)

hocesh li raditi mozda i grchki Mirage F1 kao i onaj chuveni A-7 Corsair sa tigermeet oznakama?  ::)

Dada

Rekose mi na klinici da imam slabo srce... Ovo je extra uradjeno... Svaka cast Rile... Koliko je vremena trebalo da se odradi tako nesto ??? Ajde malo opishi izradu... ;D

ugovorac

Rile,svaka cast.Prelepa i prelepo odradjena maketa.Razvalio si je.Ja sam moju razvalio dva puta.Prvi put kad sam je uradio,mozda ne tako dobro kao ti.Drugi put kad mi je ispala iz ruku.

Lanmi

Moderni dzetovi nisu bas moja sfera interesovanja ali jako, jako lep avion. Super odradjen finis, panelizacija, svaka cast, ne da bi mu cucnule nove (stare) oznake...
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

RILE-NS

I moje naspram maketa Miguela Himeneza (MIG) ili Stiva Zaloge pa sta!

ugovorac

Ja nemam tako lose iskustvo kao Airsuba.Dok sam ga radio nisam imao problema sa uklapanjem delova.Sve se uklapalo dobro pa i krila.Mozda postoje razliciti odlivci kao recimo Revell-ove makete P-51B i B-26.Kakva su iskustva drugih?

oddball

Bravo "Lalo"  ;)
Da li si postovao slike na nekom grčkom maketarskom forumu da čuješ i njihove reakcije?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

RILE-NS

Maketa je vidjena ovde u Solunu na takmicenju .Bilo je i maketara iz ostalih delova  Grcke ,a uzela je srebro tom prilikom.

Vizant

Oces da budes ljubazan kao sto ti je lepa maketa i da mi kazes koje si boje koristio spolja jel to humbrol 127 i 144?
Ja imam Tamiyu i ne mogu da umiksam( aoni su u sastavnici dali xf-66 koja je pogresna 100 % i nabacio sam dva sloja bezveze :/) skroz sam ispizdeo tamiya nema nigde mix seme... Ako iko ima bilo koju ideju za ovu Grcku semu nek javlja..

RILE-NS

Boje su xtra color x395 mirage 2000 light blue grey i AeroMaster US intermediate blue(umesto ove druge moze i ista od Model Master-a)

Vizant

Ova xtra color 395 ko da nema zamenu, intermediate blu ima i na jednom francuskom forumu sam naseo razmeru za muckanje.....