1:72 hobbyboss MIG-15 UTI

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketa je radjena za samo 4 dana.Nisam imao neke probleme oko same izrade ili sklapanja.Maketa se sklapa sama od sebe.Dodao sam nove instrument table,nove rucice gasa i pojase.To je sve sto sam radio u samogradnji.Farbe su uljane revell i agama.Prljanje domaci wash i tamiya set D.Boje sam malo obledeo sa razredjenom belom.



















milan78

Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Presao sam bandwidth na photoucket.Evo privremeno slike na imgur


















FLY BY WIRE

odlican.....svidja mi se bas :god.....neznam samo kako stizes ....100% radis trecu smjenu  :hahaha

yogi

Nije ti tebi dobroooo !!!!!!!!!!  :cheers

Imam ja jedan konkretan predlog za te' !!!!!
Elem: Ne znam da li imaš volje il' želje da kontaktiraš nekoga iz sveta Makedonske kulture da ti malko pripomogne,ali....
Npr.u nekom lepom prostoru nekog kulturnog centra ili tako nešto slično da napraviš neku malo dužu postavku tj.izložbu svojih maketa.
Pretpostavljam kojim tempom ih radiš da već imaš dovoljno eksponata za tako nešto.Greota da ovakvi primerci stoje u tvojoj sobi ili gde već..
A i da malo animiraš mladost na Makedonija.Da ne budeš maketarski vuk samotnjak u Makedoniji.
Jel ja ne fantaziram mnogo ?????
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

dragan_mig31

Hvala vam :) Pa nisam vuk samotnjak ima nas oko 5-6 maketara :D Nije ti losa ideja ali nece to kod nas bas tako lako.Valjda cemo svi zajedno na jesen da odrzimo jedna izlozba posto planiramo klub i tako :)

sezan

Odlično izleda Mig.farbanje je fenomenalno.. :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

BladeRunner

Lepa maketa. Hoćemo li skoro videti neki avion yapadnog porekla?  ::)

Miroslav

Farbanje si usavrsio, da nema kud bolje. Samo dva pitanja: koji fotoaparat koristis i na koji nacin radis chipping?

dragan_mig31

Hvala vam.Miroslave koristim canon eos 1000D + canon 50mm F 1.8 objektiv + stalak.Chipping je radjen sa sundjerom.

djos & filip

Sve receno....vec odavno...sjajan rad, prelep mali avion

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Goran A.

#11
Dobar fazon za ciping sundjerom! Kamuflaza odlicna, mora da jos bolje izgleda uzivo.