Italeri F-16A, 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Maketa koja mi je duuuugo stajala sastavljena, pa sam najzad odlucio da je otaljam... Italeri maketa uz dodatak nekoliko delova Revell makete i Revell dekala za belgijski F-16 iz 349 SQN, sa Spitfajerom na ledjima, farbana Humbrol bojama. Ne bas proziran canopy je posledica neuspelog eksperimetnta. Takodje, napomenuo bih pomoc koju su pruzili kolege Hawkeye i Zolle.

       

I na kraju ''porodicna'' slika

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

barbarossa

ohoho, stogao cuveni, bas je dobar ovaj spitfajer, nego kakva mu je to fleka na stomaku, kao da lici na F-16 ?

Tomcat

Nisam slikao odole  ;) Na jednom krilu pise 349, na drugom SQN a na ''stomaku'' je buzdovan
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

ha ha čovek se zeza da je maketa Spit sa flekom F-16 na stomaku  :lol
Prava krš maketa ali zanimljiva izvedba. Prepoznajem neItaleri vertikalac
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Ma citao sam sa moba pa nisam skontao :) I horizontalci su Revell, belgijski F-16 imaju specificne horizontalce, ''zasecene'' pa sam I to stavio sa Revell-a
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

  Lepo, pedantno, nego vidim odustao si od norvezanina  :lol
Dokon mozak, djavolja igracka !

djos & filip

Lepo odradjena F-16tica. Ova verzija sa spitfajerom je stvarno interesantna. Kako si prosao sa oznakama, jel bilo problema?
Pitam jer i mene ceka ista maketa pa da se propremim :), hvala

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

flanker

Horizontalci su sa prvih varijanti F-16 do bloka 15 mislim bili manji, tek posle ugrađuju zasečene.
Mislio sam da te manje horizontalce daje Italeri u svojoj kutiji jer sam ih ja dobio u Testorsovoj,
a sam model je isti.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.