Airfix 1/72 P-51D Mustang

Previous topic - Next topic

zolle



Jos jedna od mene... poznata maketa, boje Revell-ove, radjeno cetkicom, lakirano happy color mat lakom u spreju. Panelizacija i prljanje, tempera. Uradjeno direktno iz kutije sa sve dekalima  :super






Dokon mozak, djavolja igracka !

anki

Jako lepo i uredno pa jos NMF cetkicom. Jel to 90 Revelova.? Boja je ispala jako ujednacena kao oni radovi cetkareni sa MM.

Miroslav Š.

Свака част за фарбање, леп рад :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

BladeRunner

Odličan, mada po mom skromnom i neobavezujućem mišljenju penalizacija je malo pokvarila sveobuhvatan utisak jako dobro urađene makete.

zolle

@Anki - nije 90, 99-ka je, ali sam celu maketu posle farbanja presao sitnom smirglicom da je kao malo isposliram

@BladeRunner -  mozda si u pravu druze, razmisljao sam da uopste ne isticem panele, nego samo malo da zaprljam oko izduva i mitraljeskih cevi, posto su sami paneli duboki i daju lep vizuelni utisak ... al` ajde rekoh pokusacu  :think Sledeci Airfix ide bez toga, pa da vidimo kako ce da ispadne. A i tempera je k...., oce ispod laka da izadje tamnija ...
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Lepo... Jel to ta nova Airfixova maketa? Ajd sad nastavi Fantome  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

@Tomcat - jest` vala, novi  Airfix, a pre Phantoma jedan Skyraider, a mozda i  jedan Tomcat  :super Strpljenja molim ...
Dokon mozak, djavolja igracka !

miloskontra

dobar, jako cenim ljude koji rade sa cetkicom I jos ovakav rad

FLY BY WIRE

s obzirom da sam i ja cetkar.....odlicno uradjen i ofarban mustang :cheers ....tempera kao wash i meni zna zadavati probleme ponekad ....mada bi mozda na metalik farbu grafitno isticanje panela bolje leglo....pozdrav ...

marder68

Bravo za nas cetkare. Svaka cast za ovo farbanje velikih povrsina. Ja sam nazalost morao da ga prljam do iznemoglosti da bih pokrio tragove cetke. Jos jednom sve pohvale

robespjer

Koju verziju Skzraidera planiras? I koji proizvodjac? Pitam, posto je to moj omiljeni avion, ali ne planiram da ga radim dok ne nabavim jos nekoliko. :naughty

zolle

@robespjer - Airfix-ov, A-1H  :lol ima da propadnem od posla . Planiram da ga preurezem, uradim nov trap, kokpit ... nego kad vec rece da ih volis, imas li neki viska  :lol

@FLY BY WIRE - mnogo su mu duboki paneli za grafitnu, a mrzelo me da struzem grafit, pa da ga nanosim cetkicom  :deadhorse

Dokon mozak, djavolja igracka !