Eduard Bf 109 1:48 profipack

Previous topic - Next topic

pavlepav

Poz! posle krace pauze evo me sa jednim malo "ozbiljnijim" projektom, barem za mene ;)
Da ne pricham oko same makete, verovatno sve o njoj znate, te ukratko :
- sve radjeno chetkicama, ofarbano pa sa finom vodenom shmirglom doradjivano da se ne vide (toliko) potezi chetkicom...
- boje su RLM65 i RLM71 (Revell farben satz), a ovu RLM02 sam sam smuckao, valjda sam potrefio...
- lakiranje prontom, paneli radjeni patentarom, a post-shading sa piljevinom HB olovke.
ako vas josh neshto zanima pitajte.... ;)












KuKLiNsKi

jako ljepo, sviđa mi se sjaj makete, izgleda realno

milan78

Ovo je odlicno....za cetku i revel farbe super!
Instagram-Peacockscaleworx

FLY BY WIRE

odlican rad posebno sto si cetkar kao i ja....jako jako lepo uradjeno odlican meser :cheers

Kerber

I ovaj "Meser" se smestio u eksploziju/ekspanziju veoma dobrih radova na MK u zadnje vreme. A ja nesto ne volim da ih vidim, pa to ti je... 0:)
Deluje kao da se "naradio" tokom bitke za Britaniju....hehehe. Mozda je RLM02 za nijansicu svetlija, ali, za ovako dobrano izraubovan aparat, u leto '40...taman. Zbog tog ukupno "radnog" izgleda, ne bih oklevao da mu malo zaprljam ove nosace motora i delove unutar kapotaza, kao i da mu naglasim malo detalje na "nogama stajnog trapa". Eh, da ...da ne zaboravim ali, mahom su svi trimeri na eleronima, repnom kormilu i horizontalcima bili crveni..onako tamna cigla crveno...malo vuce na braonkastu..moze i cinober sa malo crne....menjala se nijansa...crvena nesto nije postojana.
Ostalo je odlicno!
Bravo!

husky

Za cetku odlicno..i vise od toga!


Goran A.

Lepo Pavle, lezi ti cetkica!

pavlepav

Hvala svima na dobrim savetima i pohvalama !  ;D

Tja, dok se (jednog lepog dana) ne nabavi airbrash, barem "chetkicharenje" da usavrshim kolko mogu, plus da ufatim josh neke cake ;)  :cheers