1:72 Zvezda MiG-21 MF

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam poceo jso pre vise od godinu dana.Pre nedelju dana sam resio da je zavrsim.Grbu sam smanjio i stanjio da bar lici kao MF.Ostalo je sve OOB a dekali su iz viskova.U kokpitu sam samo malo doradio sediste nista vise.Boje su agama i gunze.Prljanje je mozda malo preterano ali ajde evo recimo ovo je masina sa pocetka pustinske oluje 91ve godine :)









milan78

Veoma dobar,prljanje cak i odgovara nije to previse.Mozda koja raketa,rezervoar dopunski ali to je kao i prljanje-do maketara! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx


M@rio

Bas je lep, svaka čast Dragane! Boje su verovatno neki tvoj mix, ili grešim?

Pozdrav,
Mario
M@rio

dragan_mig31

Hvala vam.

@Mario boje su agama i gunze.Miksao sam sve sem ona zelena.Ali i ta zelena je fejdovana tako da nije bas direktno iz bocice.

sezan

Meni je ,iskreno , sve po meri. ili ja imam iščašen pogled na "svet". Kako god ,svidja mi se i ko šta ja umem da kažem -To je to!
"Ja tu nebi ništa dirooo"
:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Goran A.

Postigao si sta si hteo pa s tim i dovoljno. Neces stavljati podves?

dragan_mig31

Necu.Ostavicu ga ovako.Jednostavno hteo sam da ga zavrsim sto pre posto mi je stajao u kutiji mozda vise od godinu dana.

komoras

Quote from: dragan_mig31 on 18-07-2013, 01:37:07
Necu.Ostavicu ga ovako.Jednostavno hteo sam da ga zavrsim sto pre posto mi je stajao u kutiji mozda vise od godinu dana.

samo godinu dana kažeš...?  ;D

svaki komentar je suvišan na ovaj rad, valja samo gledati  :cheers

ajd napravi neki "korak-po-korak" tutorial za tvoj čiping  :naughty
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

Hvala ti kolega.Chipping sam radio sundjerom i MM chrome silver boju.Ajde mozda i uradim neki tutorial ovih dana.

pozz