Desert Storm Part 2- Tornado F3, RAF, Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Posle vise od godine, nastavljam sa ''Desert Storm'' serijom  :D. U pitanju je, kao sto se moze procitati, Revell maketa lovacke verzije meni ne bas dragog aviona Tornado iz operacije ''Desert Storm''. Maketa sama po sebi nije nista posebno, zapoceo sam je poodavno I onda je tako ostavio I sad se naterao da je zavrsim. Farbao sam Humbrol bojama i to je otprilike to. Dekali su Model Alliance I ako nekog zanima imam trenutno sa tog seta visak za jedan RAF F3 I jedan RAF Gr1.

Za pocetak slika pravog ''DJ''


A ovo je kopija  ;)

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

FLY BY WIRE

odlican rad  :cheers    .... meni je takodje na meniju vrlo brzo....doduse ovaj rafovac gr.1 ...nego reci mi imal kakvih stvarcica na koje trebam obratiti posebno paznju prilikom sklapanja....negdje sam cuo da piloni i krila znaju zadat probleme nakon sastavljanja...
pozdrav...zeljo

Tomcat

Quote from: FLY BY WIRE on 17-07-2013, 08:22:11
odlican rad  :cheers    .... meni je takodje na meniju vrlo brzo....doduse ovaj rafovac gr.1 ...nego reci mi imal kakvih stvarcica na koje trebam obratiti posebno paznju prilikom sklapanja....negdje sam cuo da piloni i krila znaju zadat probleme nakon sastavljanja...
pozdrav...zeljo
Ova maketa je mislim prepak Italerija. Revell Gr1 je po mnogima najbolji Tornado u 1/72, ali posto ga nisam radio (na cekanju je) nisam siguran koliko ti moye pomoci moje iskustvo sa F3  :(
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


Hawkeye

Ti si izgleda slab na avione sa promenljivom strelom krila  ;) .Odlican rad,maketa izgleda odlicno,uverljivo. :super

'Уживај младићу за младости своје!'