MiG-21F-13, trumpeter 1/48

Previous topic - Next topic

vesthepes

Novi Trubač u 1/48. SAsvim OK maketa, ima svojih nedostataka i caka ali za Trumpeter mi se dosta sviđa. Pravljeno sasvim bez dodataka-znači, kako se kaže iz kutije. Osim dekala koji su BM za 21 - izrezani, da brojevi odgovaraju za F-13. Bojano sa Alcladom.






Više na:
http://militaryaviation148.blogspot.com/

dragan_mig31

Odlican :) Mozda previse zaprljan ali odlican.

Miroslav

Genijalno. Moje je misljenje da je zaprljan taman koliko treba.

boom.boom

Meni fenomelan!!! skoro uvek kad vidim radove s alkladom oni mi izgledaju kao dečiji metalni aviončići. ali ovaj uf, uf...! i habanje mi je taman koliko mi se sviđa...jednom rečju-OBJASNIO SI GA!
aj napiši kako si ga radio alkladom pls. mene čeka gomila NMF aviona, te me zato tek interesuje.
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Biba Struja

ODLIČAN, SVAKA ČAST!  :god  :bravo

Kerber

Bravo majstore!
I boja mi se dopada, kao pravi mi deluje, a i ovo prljanje...panelaza...ma, super!

vesthepes

#7
Hvala svima na rečima. Stvarno nisam puno vremena a ni nekih dodataka trošio na ovu stvar. Nije baš ko Eduard MF/Bis, al je više nego OK.
Kod Alclada (mada i kod MM metalizera) je dobro znati jednu stvar, i to je da je treba predhodno plastiku obojiti u crno i stvarno treba sve detaljno ispolirati. Dobro je staviti neki prajmer, da je to poliranje lakše, a pomaže i koji sijajni/glanc lak preko crne. Svaka greška na površini, če jako da bode kad jednom bude u alu boji...

pozdrav, Vasko


Smajser

Uradio si ga za 10!Prelepa maketa.

PELE

Fenomenalno, zaprljan je bas kako treba!  :cheers