Revell 1/144 F-16A Fighting Falcon

Previous topic - Next topic

Sandman

zavrshih danas i ovaj mali what-if....

tek kad se postavi canopy na svoje mesto vidi se da je ovo zapravo prepak prastare Academy makete ovog aviona :(

no shta je tu je... ostalo je samo josh da se odradi lagani wash na stajnom trapu jer sam danas malo zafarbavao noge stajnog trapa i tochkove belom bojom, pa se sada sushe...





















pozz,
S.

Dada

Lepo, lepo... samo malo mu tezak taj nos, pa malkice pobegao prednji tocak u stranu 8) 8)

Samo to popravi malkice i bice super
pozz

tripko

jedino sto mi se nesvidja je poklopac kabine gde mu je okvir. ko da si ga girekno zalepio ???

Sandman

Quote from: tripko on 09-09-2007, 16:53:17
jedino sto mi se nesvidja je poklopac kabine gde mu je okvir. ko da si ga girekno zalepio ???

takav je kakvog ga vidish - to je stari prastari Academy i canopy mu je najslabija tachka - em deluje spljoshteno, em nema nikakve ivice rama po sebi - mrzelo me da crtam chetkicom onaj ram na zadnjoj strani canopyja - mnogo sitno, a taj ram je pod uglom....

mada...kako se ni meni ne svidja ovaj canopy, ne bi me iznenadilo da ga na kreaju i skinem i da ovo bude totalni what-if - em britanske oznake na nemachkoj kamuflazi po americhkom avionu koji nikada nije bio u sastavu tih RV, em shto bi ovo bio F-16 KABRIOLET!  :D ;D :D :D :D >:D mozda mu samo ubacim vetrobransko staklo... da bude pravi speedster...  >:D 8) :D

Sandman

Quote from: milanco on 09-09-2007, 22:46:09
Super je svaka cast :o Bole li te oci >:D

hvala :)
ne bole me ochi - vishe ume da zaboli glava od nitra prilikom lakiranja  >:D :D :D

Miljan

U bre sto je ovo veliko ;D ;D ;D

Shalu na stranu super je ispao obzirom na kvalitet makete,koliko znam ta maketa nema ni kabinu uradjenu.
A tema bese UK je uzela F-16 dok ne stigne F-35 ili tako nesto ???

Sandman

Quote from: Miljan on 14-09-2007, 15:41:43
Shalu na stranu super je ispao obzirom na kvalitet makete,koliko znam ta maketa nema ni kabinu uradjenu.
A tema bese UK je uzela F-16 dok ne stigne F-35 ili tako nesto ???

Da, maketa nema nishta u kokpitu pa sam od plastike od chashe od jogurta pravio sedishte i instrument tablu, chisto da malo popunim prazninu u kokpitu....

Tema je "UK pozajmila stare F-16 od USA dok ne stigne Eurofighter"... ;)