Hawker Fury 1/48

Previous topic - Next topic

djnik

Evo ga i Fjuri je konacno gotov! Malo sam se igrao sam pastelima i postavio sam kablove i antene gde treba. Recite mi sta mislite.




Kerber

Vrlo lepo izgleda.
Dopada mi se kontrast u bojama, izmedju prednjeg, metalnog i zadnjeg drveno/platnenog dela aviona....
Samo bih mu, bar ja, pastelima ili tus sa futureom, ili na kraju, mekanom HB ili B olovkom, naznacio malo ove granicne ureze za elerone, pa i preko  decala. Tu bi morala da ide tamna linija, ipak je to pokretan deo.
Ostalo - odlicno !
Voleo bih jos par slicica, kabinskog prostora i odozdo, pa da saljemo ovog lepotana u galeriju.

Pozz !
Bane

djnik

Evo jos par slika Fjurija kako je i trazeno ;) Nadam se da sad moze u MK galeriju.








djnik

Videcemo u Subotu :D Ne nadam se previse, meni je najvaznije da ljudi vide Srpske/Jugoslovenske avione jer predpostavljam da ni ne znaju(barem vecina) gde se nalazimo.

Primer sta mi je neko rekao: Serbia? Ah, you mean Siberia... A ja samo klimam glavom u neverici...

Nidza79

Meni deluje super, svaka cast za razvlacenje onog izmedju krila  0:)

prelude

Quote from: Nidza79 on 16-09-2007, 02:45:53
Meni deluje super, svaka cast za razvlacenje onog izmedju krila  0:)

Da, lijepo je ispalo, premda je "ono" po meni malo predebelo, kao i što je šteta što autor nije fizički odvojio elerone od krila, odn. što nije barem "razdvojio" dekal s oznakom radi efektnijeg dojma.
Ostalo je super.