1:72 pepsi mig-29 gotov

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo i oaj mig je danas zavrsen,sve na sve u kratko lepa maketa i zadovolstvo je bilo preveliko dok sam je radio a sada kad ga gledam zavrsen je jos vece,ajde udrite kritike

















Nidza79

To je vrlo respektabilan rad prijatelju vrlo je pohvalno sto greygreen nema znatna odstupanja a mesanje si radio odoka. Posto sam ja velika picajzla u slucaju ovog aviona a nisi se samokritikovao zapazio sam sledece:

Iz nekog razloga nema ledjne antene.
Ne znam sto si onako obojio vrhove raketa a onaj jedan R27R bas bezveze visi na trecoj slici  odozdo.
Tesko mi je da ne primetim posto mi fotografija S. Grcica visi ispred nosa da greygreen sara na slici mig29-41.jpg ne izgleda realno (u stvarnosti zahvata brojku na repu.

dragan_mig31

Quote from: Nidza79 on 10-11-2007, 23:52:32
To je vrlo respektabilan rad prijatelju vrlo je pohvalno sto greygreen nema znatna odstupanja a mesanje si radio odoka. Posto sam ja velika picajzla u slucaju ovog aviona a nisi se samokritikovao zapazio sam sledece:

Iz nekog razloga nema ledjne antene.
Ne znam sto si onako obojio vrhove raketa a onaj jedan R27R bas bezveze visi na trecoj slici  odozdo.
Tesko mi je da ne primetim posto mi fotografija S. Grcica visi ispred nosa da greygreen sara na slici mig29-41.jpg ne izgleda realno (u stvarnosti zahvata brojku na repu.


ma vrhove raketa su obojane tako jer sam imao tako jednu sliku od neki ruski mig sa takve vrhove a nemao sam radome tan za da je obojim tako kao sto su na ecinu slike,r-27r nije bila zalepena dobro i nakon slikanja sam ispravio tu gresku,a kamuflazu sam radio onako za 5 minuta tako da ovo je ipak restauracija na jedan stari krsh od maketu i ovo je samo vezbanje za 2 komada koje imam u kutije a cekaju da budu uradjeni kao pre 1991 jrv mig-29 jednosed i jedan UB dvosed.ledjna antena sam izgubio i nisam ima ni vremena ni zivci da uradim novu(znam da je jednostavno D:)....

djnik

Odlicna dvadesetdevetka! Skopsko i sve e mozno! :) I ja imam isti rezinski set, kako se uklopio oaj tvoj u trup, je li bilo potrebno dosta smirglanja kabine?

dragan_mig31

Quote from: djnik on 11-11-2007, 05:15:39
Odlicna dvadesetdevetka! Skopsko i sve e mozno! :) I ja imam isti rezinski set, kako se uklopio oaj tvoj u trup, je li bilo potrebno dosta smirglanja kabine?


kabinu nisam smirglao uopste,samo moras otseci neke delove trupu oko kabine za da bi ovo leglo,ali nista strasno.jedino sam smirglao donji deo resina nista vise,set je odlican :)