P-47 Academy 1:48

Previous topic - Next topic

Lud13

Evo naso sam vremena da malo uslikam P-47 koji sam radio pre par godina, mislim da ima najmanje 5 god ako ne i vise.
Komplet maketa je ofarbana cetkicom a b/w checker na nosu sam morao rucno da ofarbam posto se dekal raspao sam od sebe....

Nadam se da ce vam se svideti , ali prokomentarisite slobodno svaku manu:):):)
















tripko

jedino ti fali pronto kao podloga za dekale i wash, sloj tj debljina boje a i tragovi cetkice se uopste neprimecuju
sto je veliki plus. Jako lep i solidan rad. 1-10 za cetkarenje dajem 8 ;D

milten

Pridruzujem se tripku, vide se dekali ali wash jos uvek mozes da sredis nije kasno...
Naj impresivniji je broj fotki koji si ispucao. Bravo.
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

ugovorac

Maketa odlicno odradjena.Celu sliku kvare dekali sto je uobicajno za Academy i fale ti poziciona svetla.Koje boje si koristio za farbanje i kolko su stare?

Lud13

Boje su Humbrol..a maketa je sad vec prilicno stara mislim ima oko 7-8 godina ..mozda i vise

Kerber

Pusti mu jednu ruku Pronta, da malo udje pod rubove decala, te da se ovaj silvering ublazi. Mozes da ga oko 10% razredis Windexom -za pranje prozora, pa lakse tece, i taman ce malo da pokrije tragove cetke.
Posle opet mozes da ga malo matiras ako treba, mada, od jedne do dve ruke pronta, nece biti bas gloss u PM, pa ga slikaj opet da ga bacamo u Galeriju.

Lud13

Mislim da necu da diram nista...neka ostane kako jeste..ima vremena za nove projekte :)

gasha

softer za dekale kosta manje od 2 dolara preko neta, nabavi to da olaksas sebi muke.