Fiat cr 42 Falco Revell 1:72

Previous topic - Next topic

Lud13

Sa moje tacke gledista lepo odradjena maketa, posebno mi se svidja zuta na poklopcu motora:)
Nisam ljubitelj 1:72 ali ovo bas fino izgleda. ;D ;D ;D

drazen

Lijepa maketa, nemam rijeci :)
spajanje krila je dosta dobro odradjeno.
Svaka cast ;)

milanco

lepo odradjeno jer to sa onim AB
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Profa

Simpićantno odrađena kamuflaža (to će biti četkica, zar ne?)
Par dobronamernih zamerki: spoj "gamašni" (aerodinamičkih poklopaca točkova) si trebao malo bolje da odradiš (ovo mu dođe k'o puklo), kao i donji spoj na poklopcu motora... BTW, otkud donji spoj kad je poklopac motora iz jednog komada  ???
Bogu fala što sam Lala! :)

gasha

Quote from: Profa on 12-01-2008, 14:44:00
Simpićantno odrađena kamuflaža (to će biti četkica, zar ne?)
Par dobronamernih zamerki: spoj "gamašni" (aerodinamičkih poklopaca točkova) si trebao malo bolje da odradiš (ovo mu dođe k'o puklo), kao i donji spoj na poklopcu motora... BTW, otkud donji spoj kad je poklopac motora iz jednog komada  ???

Nema donjeg spoja ne znam na sta mislis. Sto se tice "gamašni" tu si u pravu. Ne vidi se toliko uzivo a sada mi je vec kasno da popravljam.
Dobar je i ovako ;)

Profa

Quote from: gasha on 12-01-2008, 17:56:53
Nema donjeg spoja ne znam na sta mislis. Sto se tice "gamašni" tu si u pravu. Ne vidi se toliko uzivo a sada mi je vec kasno da popravljam.
Dobar je i ovako ;)

Sedma slika - snimak spreda - izgleda mi kao da je sam poklopac motora sa donje strane, na sredini, malo zaderan:


U svakom slučaju, dopada mi ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

ugovorac

Maketa je prilicno lepa.Ocigledno je bila teska za rad i dosta stvari si dobro odradio ali za neke stvari se stvarno nisi trudio (mislim na ono sto je naveo Profa).U svakom slucaju,vredna da se pogleda.

Gumiflex

Svaka cast, maketa je ispala super. Odusevljvaju me Italianske kamuflaze.

Mladja

gasha

Quote from: Profa on 12-01-2008, 23:53:40

Sedma slika - snimak spreda - izgleda mi kao da je sam poklopac motora sa donje strane, na sredini, malo zaderan:


U svakom slučaju, dopada mi ;)


Vidis,vidis,  to se golim okom i ne vidi. Maketa je kao sto rekoh polovnjak iz stare kutije.Dosta delova je bilo skinuto. Ali da ne duzim to nije spoj nego je pukla plastika.

Profa

Quote from: gasha on 14-01-2008, 09:43:26
Vidis,vidis,  to se golim okom i ne vidi. Maketa je kao sto rekoh polovnjak iz stare kutije.Dosta delova je bilo skinuto. Ali da ne duzim to nije spoj nego je pukla plastika.
I ja imam tu maketu u šteku (i biće tamo još neko vreme) i znam da je poklopac motora iz jednog dela.
Naravoučenije: ne slikaj tako izbliza da se vide greške koje se ne vide golim okom ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Zoki969

Pa i ako se vidi po neka greskica, u redu je.
Avionce je ispalo bas dobro !
Zaista mi se svidja kako izgleda.
Idemo dalje  ;)