tornado MIG EATER

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo ga i ovaj je gotov i spreman da zauzme mesto na policu :d sledeco ce da bude migovi,migovi i samo migovi :d








Kerber

Pa bolje migovi, migovi, migovi...nego tornada, tornada, tornada....hehe ;)  ;D :D ;D

E pa Draganche, najbolja ti je ova do sad, po meni. Naj-izbalansiraniji wettering. Sklop je odlican, sad znas puno, pa gledaj da i sledece (Migovi) budu na "nivou".  8)

Puno pozdrava,
Bane

Miljan

Lepo izgleda samo mi se cini da te je mrzelo da izvuces prave linije na poklopcu kabine,tako bar deluje na slikama

Boki

Ovo odlično izgleda. Sve mi se sviđa. Baš izgleda maksimalno iskorišćeno :)
Definitivno jedan od tvojih najboljih radova (dvoumim se između njega i onog F-15C :) ).
Bravo, drugar.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

ugovorac

Bravo Makedonce.Maketa je odlicna samo se i meni cini da poklopac kabine nisi odradio bas najbolje.

dragan_mig31

zeznuo me maskol :(((((((((

Dada

Draganche tvoj najbolji rad do sada! Svaka chast, bas mi se svidja kako si docarao da je avion izakan u pustinjskim uslovima!
Pozz i cepaj dalje, pa da vidimo uskoro i onaj mig23!

Zoki969

Slazem se sa svim sto je do sada receno o maketi. Tornado  izgleda stvarno dobro.
Inace, kada maskiras kabinu, iseci tanke trakice i polepi ih po rubovima staklenih povrsina, a maskol izmedju trakica ... Na taj nacin ces dobiti ostre ivice koje je nemoguce dobiti samo maskolom. Desetak minuta posla vise, a visestruko se isplati ...
U svakom slucaju, bravo !!! ;)

Nidza79

Glavnica je izvrsno uradjena, dok su te detalji malo mucili (mislim na kabinu, i jedan ili dva crna detalja na trupu ali je generalno utisak izuzetno pozitivan. Ja odavno imam Italerijev "Amanda Jane" koji je ako me secanje ne vara bio jedan od 6 tad sposobnih da nose ALARM-e.

Profa

Probaj čačkalicom da popraviš što se popraviti da... Ne grebe plastiku a može da skine i skroz suvu boju  ;)
Bogu fala što sam Lala! :)