mig-21 MF egipat 1:72 kp

Previous topic - Next topic

Sandman

nekako mi je ovaj egipatski bolje ispao ;)

boja je nekako bash fino izbledjena kao da je zaista bio pod uticajem peska iz pustinje...

a i sama kamuflaza mi je zanimljivija od one na irachkom aparatu! lepo lepo ;)

a sad pitanje koje ti uvek postavim kad zavrshish neku maketu - shta je sledece na radnom stolu? :D

da li cesh opet neku restauraciju da radish ili ovaj put idesh na neshto od pochetka?

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 08-03-2008, 17:20:13
nekako mi je ovaj egipatski bolje ispao ;)

boja je nekako bash fino izbledjena kao da je zaista bio pod uticajem peska iz pustinje...

a i sama kamuflaza mi je zanimljivija od one na irachkom aparatu! lepo lepo ;)

a sad pitanje koje ti uvek postavim kad zavrshish neku maketu - shta je sledece na radnom stolu? :D

da li cesh opet neku restauraciju da radish ili ovaj put idesh na neshto od pochetka?


ide sada c-47 u JRV oznake italerijev 1:72(restauracija) i orao u samoizgradnju.od sutra idem u beogradu tako da necu da radim 1 nedlju makete tacno...kad se vratim bice jos slike :)restaurisem i jedan f-4 f nemacki revelov ali to jos nije skroz poceto samo je rastavljen i boja je skinuta.razmisljam i za jedan apache u 1:72,nabavio sam dekale HDL izraelski apache A verzija pa mozda i taj restaurisem :)

gasha

Imenjace za cistu 10-ku. Lepi su nema sta. Nemam primedbi

tenk

vec sam rekao i ponovicu,odlicni su!svaka maketa ti je sve bolja,ali otkrij tajnu gde pronalazis sve te raskantane makete koje dovodis u vise nego odlicno stanje?!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

dragan_mig31

Quote from: tenk on 08-03-2008, 17:54:27
vec sam rekao i ponovicu,odlicni su!svaka maketa ti je sve bolja,ali otkrij tajnu gde pronalazis sve te raskantane makete koje dovodis u vise nego odlicno stanje?!


kod kuce kod mene :D sve su to moje makete kje sam radio u osnovnju skolu :)

Dada

Ohoho, nije moja sfera, ali druze ovo je odlicno!
Super izgledaju tako u paru. Sad dalje kako radis dva'es' keceve slai ih samo do njih 8) 8)
Pozz i samo gruvaj :D

Boki

Super je ispalo na kraju. Naročito mi se sviđa ovaj egipatski. Baš ima lepu šemu farbanja.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Lanmi

I ja glasam za Egipat! Dragance, kod tebe nema zezanja, bravo.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Zoki969

Oba Miga izgledaju odlicno.
+ Dodatna pohvala za toliki entuzijazam u vezi restauracija  ;) ;D
Bravo !!!

Otto Skorzeny

Migovi su odlicni!  :o   :o
Svaka cast na trudu!
Mnogo dobro radis ruske avione "losih momaka".  ;)   :D
Pazi samo, da ti sutra ameri ne pokucaju na vrata!  ;)
Pomislice da ih snabdevas, istim.   :D   :D   ;D   ;D

Miljan

BRAVOOOO,fenomenalni su!Eh sta su ti decali firme Hi-Decal line,ako se ne varam.Steta sto kod nas ne postoji neko veliko interesovanje za njihove proizvode :(