T-6 G Texan JRV 1:72

Previous topic - Next topic

gasha

Evo mog skromnog doprinosa galeriji naseg vazduhoplovstva. Avion je dobro sluzio i iskolovao dosta generacija nasih pilota. Maketa je ispala tako, tako, nisam zadovoljan kako je legao canopy, ostalo manje vise OK. Bilo kako bilo meni je osvojila srce, ima neki svoj sarm. Izvolite dati svoj sud.










Otto Skorzeny

Odlično ti je ispao aviončić!  ;)
Mislim da je pravo osveženje na sajtu.  ;)

A sad kad si Texana završio, svim silama navali na Stirlinga!  :D   ;)

airbamby

Bravo Gasho lep Texan,imajuci u vidu kakva je maketa odlican.
Kabina i levo svetlo na napadnoj ivici krila nisu bas dobro legli.
Svakako samo napred i jedva cekam sledeci rad... :D
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

djnik

Super je Texan gasho. Uvek me obraduje to kad vidim maketu nekog naseg aviona. A ne verujem da je Texana neko odradio u poslednje vreme! Svaka cast!

djos & filip

U skladu sa svojim godinama sam i sve sentimentalniji. Lepi su svi ti messeri Fw-ovi hurricani i Spitovi sa svojim originalnim bojama i oznakama , ali mi nekako uvek toplo oko srca kad vidim ove nase petokrake na tim istim avionima.

Model ti je super, a meni ostaje domaci zadatak da i moj ispadne barem priblizno tako dobar. Naravno u avanturu sa kabinom se necu upustati jer nemam iskustva sa "vakumiranjem"

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Boki

I meni se čini da je jedno svetlo malo ispalo iz ležišta, ali to se i meni stalno dešava pa je bolje da ćutim :-[ ::) :D .
Slažem se sa ostalima. Super je. Pravo osveženje na MK.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

djos & filip

Gasho, samo jedno pitanjce,

na profilu koji je dat sa oznakama  (Lift Here), slova i brojevi na krilima sa donje strane su okrenuti u suprotnim pravcima. Greska u stampi ili?
Posto jos nisam stigao do tog dela.....:)

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

gasha

Quote from: djos & filip on 19-03-2008, 09:20:27
Gasho, samo jedno pitanjce,

na profilu koji je dat sa oznakama  (Lift Here), slova i brojevi na krilima sa donje strane su okrenuti u suprotnim pravcima. Greska u stampi ili?
Posto jos nisam stigao do tog dela.....:)

pozdrav

U pravu si, ja sam se zeznuo, sada cu da ispravim, sreca imam rezervne dekale

oddball

"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

gasha

#9
Drugo dopunjeno i ispravljeno izdanje ;D












Nidza79

Ne znam kako sam ovo propustio da pogledam, strava je. Ja sam jednom izrazio nameru da ga probam ali je Preza rekao da maketa koju je tad imao nije dobra za nasu verziju.

Zoki969

Ja ipak vise volim FWove, Mustange i slicne sprave, ali, da budem iskren, ovo avionce mi je bas simpaticno.
Ne znam kakva je maketa, ali konacan  rezultat izgleda skroz dobro.
Bravo !