BA HAWK MK.51

Previous topic - Next topic

Kerber

Draganche, dobar je.
Mozda stvarno malo prejak wash, ali, sve je to licno...Maketa je dobro odradjena.
Napred u nove radne pobede ! ;)

Miljan

Hawkic je bomboncic.E danas sam pazario Italeri Hawk Mk.100 ali o tome u drugoj temi.Vec jednog imam,onog iz Red Arrows

djnik

Mi uzivamo a reci nam jesi li ti uzivao to je najvaznije? Da li si koristio neko sredstvo za sjaj na staklu ili ne? Ako ne, probaj da nabavis Pronto ili Johnson Cleer.

Profa

Kao što sam ti već napisao, a i Kerber je dodao - jedino mi je malo previše "uljav" wash, ali mi se sviđa šema a i tvoja konstrukcija!
Samo tako dalje ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

zavrshi ti njega Draganche za 7 dana!!!  :o :D

fino je ispao, samo nastavi ovim tempom

mozda malo washa da dodash na noge stajnog trapa i to je to ;)

jel sad se bacash na restauraciju ili opet neshto iz kutije?  ::)

Dada

Bravo druze. Opasan skolarac :D
Jel sad onaj SU-25 na redu?

Nidza79

Hej pa ovaj je isti moj :). Ako izuzmemo wash, hirurski zahvat na poklopcu kabine, pojaseve na sedistu i zakacen rocket pod.

Slike su ti tamne pa nisam uspeo da ocenim jel' mu ziva antena na nosu ili si je ubio shmirglom? Srednji luk na kabini je light ghost grey a ne u boji kamuflaze. To si verovatno mislio da je Italerijeva shtamparska greska ali nije. Cini se da si propustio i da mu obojis taksi svetla. Dobro si uocio da je pitoova cev asimetricna ali si izgleda omashio stranu.

Bez obzira na sve mislim da si se dobro snasao s obzirom na kvalitet sastavnice i slika na poledjini kutije. Posebne cestitke idu na racun samostalne prerade delova.





dragan_mig31

Quote from: Sandman on 25-03-2008, 17:24:53


jel sad se bacash na restauraciju ili opet neshto iz kutije?  ::)


pa u toku je c-47 u jrv boje ali jos cekam delove.a ide sad nesto drugo iz kutije ali sa malo vise samoizgradnju i malo vise ulozenog truda,Makedonski su-25  :)

drazen

Odlican je. Ubo si boje, bolje nego ja na Finskom Drakenu http://maketarskikutak.com/index.php?topic=3725.0

gasha

Dragance meni se mnogooo svidja. Sto se washa tice za moj ukus je bas potaman. Jeste jaci nego u realnosti ali ne mnogo, mislim da je slabiji ne bi se istakli paneli dovoljno. Kabina vise nego dobra, ne znam sta bi zamerio. Najveca mu je greska sto nije moj ;)

Zoki969

Wash je stvar ukusa, tako da o tome ne treba mnogo raspravljati  :-X
Meni izgleda  ;) sasvim Ok.
Avionce izgleda stvarno dobro.
Bravo !  ;D