MAF SU-25 1:72 zvezda

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

danas smo ja i Firefox bili do aerodroma da uslikamo su-25 pored pravi....maketa zamalo sto nije unistena kad sam ostavio kutiju na vrhu krila i veter ju je odnio ali na svu srecu samo su neki delovi idlepili i posle toga sam ih bez muke zalepio :D evo slike












airbamby

OOooooo say no more.....
Odlicne fotke pre svega svaka cast majstore...
Maketu si odlicno uradio sto se vidi u poredjenju sa originalom...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Profa

Odlično, Draganče, tvoj izgleda bolje od originala  ;D  ;)
Izgleda da je njima zelena u međuvremenu prilično izbledela...  ???
Bogu fala što sam Lala! :)

airbamby

Da izgleda da je izbledela a i ptice su uradile svoj posao...
Bilo kako bilo sve pohvale i za maketu i za ideju za fotkanje
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

oddball

hahaha, kao ponosni tata i njegov sin  ;D  super ideja za fotku. a i malisa je odlicno ispao.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

djnik

Cekaj cekaj, kako si ti ti bez kontrole usao na aerodrom ;)

Slikao si maketu u pravom ambijentu, odradio si je odlicno! Vec sam dosta komentara postavio dok je maketa bila u radu, ostalo mi je samo da kazem jos jedamput bravo  ;) Sega mozes da si zemas edno Skopsko (i se e mozno), stavis noge na stol i uzivas! :D

Sandman

Quote from: djnik on 16-04-2008, 18:16:00
Sega mozes da si zemas edno Skopsko (i se e mozno), stavis noge na stol i uzivas! :D

ma koje odmaranje, Draganche ne miruje, osecam da je vec krenuo sa radom na nekoj novoj maketi ili mozda restauraciji :D  >:D 8)

bravo Draganche!

fotke su super, nadam se da se "malisha" nije mnogo oshtetio od pada sa krila veceg brata ;)

sve u svemu, Su-25 ti je odlichno ispao, a pohvala i za dekale! Makedonske oznake je i teze uraditi u 72ci jer su one na nosu i repu jako male velichine....

ajd odmori sad bar jedan dan pre nego krenesh na neshto novo :D

pozz,
S.

Dada

Vidim original je bas izbledeo na stajanci od poslednjih akcija...
Za maketu sta reci sem bravo druze, da se vec ne ponavljam, mnogo mi se svidja. A sad da vidimo uskoro onog indijanca i dakotu :D
poz

tenk

bravo dragance! ;D ;D ;Dovo je prava stvar sa slikama!stvarno je odlicno i maketa i slike!sta je sada na redu ;D
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Lanmi

Dragance, ogroman napredak se vidi u tvom radu iz makete u maketu. Svaka cast.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Kerber

Lepo , bravo !
Napredujes velikim koracima.
Jesu li ovim jadnicima na aerodromu menjali kamo-tufne na repu?
Kao da si tu malko promasio shemu. I osnovna boja mu se mnogo razlikuje, osim one nesrecne zelene, koja je izbledela u zutu. Dal' je to uticaj "odrzavanja" ili nesto drugo ima tamo (mali ljubicasti bojozder  ;))...
Sve u svemu, odradjeno je ok i nasao si mu mesto za slikanje, alal' vera.

PS. Sto ne pogurate malko ove ofucane do tebe, pa ih brate, lepo izbojadishi, kao sto si i maketu.
Posle mozes i da ih vratis na pistu (al' zasticene lakom), ako nemas mnogo mesta u stanu. 8)

dragan_mig31

Quote from: Kerber on 16-04-2008, 21:33:41
Lepo , bravo !
Napredujes velikim koracima.
Jesu li ovim jadnicima na aerodromu menjali kamo-tufne na repu?
Kao da si tu malko promasio shemu. I osnovna boja mu se mnogo razlikuje, osim one nesrecne zelene, koja je izbledela u zutu. Dal' je to uticaj "odrzavanja" ili nesto drugo ima tamo (mali ljubicasti bojozder  ;))...
Sve u svemu, odradjeno je ok i nasao si mu mesto za slikanje, alal' vera.

PS. Sto ne pogurate malko ove ofucane do tebe, pa ih brate, lepo izbojadishi, kao sto si i maketu.
Posle mozes i da ih vratis na pistu (al' zasticene lakom), ako nemas mnogo mesta u stanu. 8)


tacno malo sam zeznuo vertikalac sa desne strane ali sledeci put bice bolje :D boja je jako izbledena na originalu jer ne lete jos od 2003.moj predstavlja suhoj iz 2001 kad je kamuflaza bila jako slabo izlbledena :) evo slike iz 2002 ili 2003



oddball

šteta što se taj avion ne odlepljuje od zemlje. naslednik "Crne smrti" u preletu izaziva protivnicima sumnju za borbom. Draganče, da li su u letnom stanju i koliko ih MRV ima?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

Quote from: oddball on 16-04-2008, 23:08:23
šteta što se taj avion ne odlepljuje od zemlje. naslednik "Crne smrti" u preletu izaziva protivnicima sumnju za borbom. Draganče, da li su u letnom stanju i koliko ih MRV ima?


nazalost nisu u letnom stanju jos od 2003 i nikad nece de budu :( znas kako stoje stvari u sve zemje bifshe ju :( ima ih 4 komada 3 jednoseda i 1 dvosed....

komoras

veoma lepo :)

planiram i ja dugo vreme da nabavim ovo avionce  :D
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates