Academy SR-71 1/72

Previous topic - Next topic

cherny

Evo, konacno gotov.












Kerber

E, fala Bogu ! ;)
Pa, morao si vise i to da zavrsis, a taman i da raskrchish lom. Jos ako je Mlada dala vec zort....tatatatira ! ;D

Epa, lepo je ispalo ovo chudo, da znas !
Boju si "utrefio" , kao i sve ostalo.
Mocno izgleda, k'o pticuina neka opasnija.
Nadam se da ce ici na takmicenje.

Sandman

odlichno izgleda na kraju preshading!
ako su ovo slike van kuce tj. na prirodnom svetlu deluje sasvim ok - one slike kad si koristi blic i druge experimente nisu bash davale vernu sliku....

jedino shto mi se chini da bi mozda mogao da doradishe je konachni finish - nekako mi se i dalje dosta sjaji ceo avion!?  ::)

na vecini slika SR-71 ima jako matiran premaz a od stalnog skupljanja i shirenja oplate i deluje dosta izraubovano... mislim bar neki primerci koje sam gledao...

ajd videcu ga vec uzivo pa ce ocenim da li je zaista ovo samo varka digitalca  :-\
(vechito prokletstvo digitalaca - sve prikazu :D)

cherny

Fotke su napravljene na dnevnom svetlu. Finis je gotovo "mrtav" mat, ali daje ovakav sjaj na fotkama, uzivo nije takav. Verovatno je stvar do osvetljenja.

tripko

konacno crna pticica gotova, izgleda zaista fantasticno.
odlican rad  :D

djnik

Vruuum! Ala je brz! Stvarno si ga odlicno odradio, bash mi se svidja!

Lanmi

Savrseno je ispao. Preshading je uradio sav posao. Odusevljava me ostarivanje dekala. Deluju potpuno utopljeno u avion i skroz realno.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Goran A.

Ne mora da bude bas mnogo ofucan, pa valjda su nekad bili na remontu.
 

ugovorac

Ovo je prelepo.Stvarno izgleda previse sjajno u odnosu na original ali verujem ti ma rec da je to stvar osvetljenja.Nadam se da necemo dugo da cekamo da bi ga videli uzivo.

Boki

Slažem se. Odlično izgleda. Mislim da si mu boju odlično pogodio.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Zoki969

Izgleda bas kako treba !
Bravo !!!