IAI KFIR 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

gotovo :)










da nadopunim dodao sam resinsko sediste(ne znam koji prozizvodzac) i nesto naoruzanja od viskova


gasha

#1
Cuj nesto naoruzanja? Pa ovaj je sposoban da sje..e omanju vojsku :D Lep je Dragance, samo bi ja malo vise nagaravio-nagoreo izduvnik i lim oko njega. Canopy i kabina su super.

Dada

Hah al' je natovaren, krila mu se savlia :D Bravo druze, nemam nic vie da kazem sem bravo!

Sandman

bravo Draganche - odlichno izgleda kao zavrshen!

kamuflaza skroz uspela! ;)

ajmo dalje :D :D :D

Kerber

Bas lepo avionche.
Izvestio si se sa prebudzivanjem i restauracijom. Bas ti ide od ruke.
Petpostavljma da su malko nagoreli kod izduvnika, ali, ipak oni odrzavaju svoje letelice samo tako...Da nije, ne bi tako lako izlazili na kraj sa onolikim neprijateljskim okruzenjem.
Negde sam citao da je ovaj Kfir bio sposoban da nosi malo naprednija vodjena sredstva, za dejstvo v-z, mozda Maverike ili nesto drugo?
M0zda i komad-dva od toga da mu dodash... ovo su samo one "tupave" bombe ili isto nesto laserski navodjeno?

dragan_mig31

moze ali zavisi o kojoj veriziji je rec.ovo je c-2 verzija i moze da nosi maverike ali one radionavodjene.kasnije c-7 i c-10 verzije moze da nose i laserske bombe i sva moderna sredstava.ali naravno c-7 se razlikuje u kopitu i ima mb.mk 10 sediste i drug motor i jos miljon nosaca usisnika senzori i ostalo :D

Nidza79

Odlicno, mada je kod ovog uvek glavno pitanje kako su umetnuta ona dva dela u supljinu gde ide stajni trap?

Boki

Super je Kfir. Mislim da se nema sta dodati ni oduzeti. A što se izduvnika tiče, na fotografijama pravog nisam primetio da su mnogo zaprljani.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Zoki969

Dragance u konstantnom usponu !
Bravo  :) ;) :D ;D