Messerschmitt Bf 109G-K Fujimi 1:48

Previous topic - Next topic

alaleksic

Evo jos jednog mog aviona
vetering nisam jos uradio,a prilikom rada sam zaboravio da ubacim u kabinu zastitnik iskreno vam kazem nisam mogao da odlepim poklopac tako da cu najverovatnije da ostavim.












Molim vas za savete ,ktitike i komentare.
Pozdrav svima
Moracu ponopvo da uradim slike jel ove nisu bas najbolje

tenk

generalno gledano lepo je ispao,sad silvering na dekalima je malo jaci i cini mi se da ti je sa donje strane desna polutka trupa malo pobegla :-\ bice jos bolja sledeca! ;)samo napred!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

razoxx

Quote from: tenk on 30-05-2008, 18:28:26
generalno gledano lepo je ispao,sad silvering na dekalima je malo jaci i cini mi se da ti je sa donje strane desna polutka trupa malo pobegla :-\ bice jos bolja sledeca! ;)samo napred!

a mogao si dekale i da opseces do bele boje

Goran A.

Nije trebalo da fotografises u kontrasvetlu. Nista se ne vidi.

ugovorac

Maketa izgleda veoma dobro.Celu stvar kvare stvarno lose nalegli dekali.Ako nisi naneo lak preko njih pokusaj stvar da izvadis Gunze Sangyo-vim Mr.Mark softer-om ako ga imas tako sto ces tecnost da ubacis ispod dekala.

Kerber

Bolje je nego prethodna maketa, ali, i ti imas manjak strpljenja kad radis makete...malo zbrzas neke stvari, a ne bi trebalo.
Detalji daju konacni izgled makete, nije dobro ako samo "protrcis" pored njih. Tu se dobija "dusa".
Fujimi ima deblje decale, ali, kod mene su na Spitu XIV, lepo legli...probaj da i h malo sredis nekim solventom za decale, ili sircetom, jacim, alkoholnim, ako nista ne pomogne....
Polako, nista se na brzinu nije dobro nacinilo (osim dece...hehehe).
A praksa je itekako vazna, pa ce vremenom sve doci na svoje.
Pozz !

alaleksic

Bane pa ucim polako jel mozes da mi napomenes sa sam zeznuo probacu nesto za decale
ali iskreno ne bih dirao da ne bi zeznuo.
Pozdrav svima