TU-22m 1/72 Italeri

Previous topic - Next topic

Captain Tylor

Konacno zavrsena. Ostarivanje nisam radio, nemam iskustva sa ovom tehnikom pa nisam zelo da rizikujem.





































Kerber

Mozdaa boljim poznavaocima moderne avijacije, nesto bode oci u pogledu tacnosti same makete, ali meni, kao zaljubljeniku u avijaciju, ovo izgleda veoma dobro.
Ne moras ti da radis ostarivanje i prljanje makete, to uopste nije imperativ. Lepe su i ovako.
Uvek mekom grafitnom olovkom, mozes da naglasis panele...a i ne moras.
Samo napred !

dragan_mig31

lepo lepo :) svaka cast :)

p.s. nije ovo neka arapska kamuflaza?

Captain Tylor

Za ovu kamuflazu sam se odlucio kada sam video Tu-22 BLINDER, nesto je slicno ovako uradjen. A moram priznati da volim da saram airbrushem.  ;D

ugovorac

Ma koliko bila ne tacna,maketa je prelepa i vredi da se pogleda tim pre sto na forumu dugo nije bila neka maketa aviona ove velicine.Kamuflaza,da li je to neka iz sastavnice ili neka trvoja fiktivna?Ovakvu kamuflazu sam kod Rusa video samo na Suhoju 24 i Mi-24.

Shakal

Stvarno dobro odradjeno.
Slazem se sa ovim sto rece Kerber.

Captain Tylor

Quote from: ugovorac on 22-07-2008, 01:35:07
Kamuflaza,da li je to neka iz sastavnice ili neka trvoja fiktivna?Ovakvu kamuflazu sam kod Rusa video samo na Suhoju 24 i Mi-24.

Nije iz sastavnice, u njoj ima samo standarnda sivo-bela varijanta. Zeleo sam neku pustinjsku kamuflazu, a ova mi je pala na pamet kada sam video kako je ofarban iracki (bar mislim da je) Tu-22 BLINDER.


Captain Tylor

Hocu ali ne u skorije vreme,  TU-160 mi je sada pri vrhu liste zelja pa skupljam pare za njega.

Boki

Super se slaže sa tepihom na drugoj i trećoj slici  :D ;) .
Jeko lep rad. Slažem se sa anetom; ostarivenje i ne moraš da radiš.
Jedino možda malo po panelima, ali nije neophodno-

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Zoki969

Ne znam da li je fiktivna kamuflaza ili ne (ja licno ne volim fiktivne varijante), ali u svakom slucaju izgleda atraktivno.
Rad mi izgleda skroz dobro, s tim da ja mislim  da bi mu malo weatheringa zaista dobro doslo. Ali, to je definitivno stvar ukusa.
U svakom slucaju, bravo !!!