Revell MIG-29 u 1/32 sa dodatkama

Previous topic - Next topic

Kosta1983

Pomaze Bog svima ovde,


Evo, na kratko, posle 4 meseca rada na Revell-oj 1/32 MIG-29 A maketi, sa razlicitih setova, i malo samogradnje, ispalo je ovako:

P.S. Uz maketu sam dodao:

-Eduard set za MIg-29
-CAM cockpitt (vise nije prodaji)
-Lift Here Dekali
Malo samogradnje


Maketa nije jos 100% zavrsena, ali bice pre mog dolazaka u Srbiji.


hvala unapred na vasim komentarima

Pozdrav svima,
Aleksandar Kostadinovic

***********************************************************
Edit by Cherny: prepravljene fotke u thumbnailove!

airbamby

Bog ti pomogao
Fantasticno izgleda 29ka...
Mnogo mi se svidja weathering
alal vera
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Boki

Bog ti pomogao, Aleksandre.
:o 29-ka ti je FANTASTIČNA!
Prosto ne znam šta da kažem. Setiću se valjda nečeg, čim dođem sebi ;) :D
Prelepo!

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Suhoj

EXTRA ;D Jedna od tri najlepse makete koje sam video ove godine.

Kerber

Wow !
Fantasticna maketa !
Odlican rad i jos bolje farbanje i ostarivanje.
Alal vera !

Sandman

Odlichan rad!

Sivo-zelenu boju si chini mi se potrefio, jedino shto mislim da iznad zastavice na repu treba da se vidi prefarbani deo stare SFRJ zastave, kao i prefarbani trocifreni broj ispod kokpita - ovo napominjem poshto si se bash trudio oko weatheringa pa da deluje uverljivije ;) tu bi ishla neshto tamnija siva od one na kamuflazi....

dodushe nisam bash sasvim siguran da li su sve nashe 29ke nakon farbanja u SRJ ("pepsi") oznake imale tako prefarbanu staru zastavu, a sa slika ne vidim koji ti je ovo broj na vertikalcu  :-\

no, u svakom sluchaju, jako lep rad - profi! ;)

djnik

Ovo je najbolji Mig-29 u bojama JRV do sada! Svaka cast, spojevi, preshading, boje, chipping....sve sama perfekcija. Reci nam malo vise o tehnikama koje si koristio ako nije tajna!

dragan_mig31

aleksandare ti si car.ovo je prelepo,nemam reci sto bi opisale moje odusevljenje.reci malo vise oko vederinga i boje koje si koristio,najvise me zanima zelena i siva koju si koristio da ofarbas dielektricne panele?

Dada

Bravo majstore! Ovo je ludilo! MOzda se uskoro prikljucim i ja sa jednom maleckom sedamdeset-dvojcicom :)
Jos jednom Bravo!

Aleksandar

Vrhunsko ostvarenje, nisam do sada video lepse uradjenog jugoslovenskog Mig-a 29.
Praznik za oci, svaka cast.
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Gusha

Auuu, mocno do dzadza!Kad se ovako pogleda iz daljine malo su mo prenaglaseni paneli, ali kad gledam sliku kokpita sa detaljima, to je to.Odlican rad!

Lanmi

Opako izgleda, mnogo mi se svidja. Molim te, napisi rec dve o fejdovanju boje, mnogo mi se svidja efekat.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

robbieF

Zaista prelepo, i bilo bi divno da vidimo jos slika, kao i neki tekstic o tehnikama.