OV-10A BRONCO

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo je konacno gotova...... 1:72 hasegawa sa scratchbuilt cokcpit.topove i pitocev od medicinske igle.dekale uzas preko 20 godina stare.maketa sam urezao jer je bila sa ispupcene panele....








Dada

Taman pomislio da si odustao od maketarenja :) Kada ono evo ga opet!!!
Svidja mi se, znajuci kakav je to krs od makete, lepo si ga sredio. Jedina zamerka bi bila sto se bas vide filmovi od dekala... Mozda je na slici vise naglaseno nego uzivo, ali moguce je da je malo bajat dekal...
Eto ga, jos jedan koji ce da cuci na polici pored eskadrile mig21 :)

Kerber

Super je sto si ga napravio. Nema ih mnogo uradjenih. Jos kad bi se nasao jedan "dugonosi" iz Iraka, sa onom desert-storm kamuflazom....ih !

Hasegawa je to...  ;) Jes' ispupcena panelaza, ali je generalno OK.
Njihovi decali su uvek malo problematicni, a tek kad su toliko stari, mogu misliti kolika je muka s' njima.
Zato ima malo silveringa. Iduci put, opseci slova, nisu bas sitna, lako je.
I mala zamerka - sto ne nadje neku lepsu shemu bojenja, ova mi je malo sumorna...ne istice detalje...
Pozz !

dragan_mig31

nisam imao dekale za bolju shemu.hteo sam USAF bronco sivo/beli ali nisam imao dekale.inace u planu mi je i jedan D iz iraka :)

PELE

O, amerikanca si uradio;D :D. Trenutno i ja radim jednog. A da, super je ispao, svaka cast! ;)


Pozdrav! :D ;)

gasha

I ti da uradis propelerca. Opet ce da pada kisa. Lepo odradjen nema sta. Ja bi samo dodao malo vise ostecenja, tacnije malo bi ogulio farbu oko stajnog trapa, tu se dosta haba i lupaju ga kamencici. Inace si lepo odradio ostecenja na elisama i napadnim delovima krila. Ne previse vec taman. Pozdrav od mene i mozda se sa ovim propelercem priblizis i WWII avionima ;)