MIG-29 JNA

Previous topic - Next topic

Gusha

Odlican je Dragance.Ostaren kako treba, paneli diskretni....Odlicno!

gasha

Odlican je Dragance. Ram kabine je mogao biti malo bolje odradjen, bas se vidi krivudanje na prednjem delu. Inace bas lepa maketa. Svaka cast.

airbamby

Lepo restaurirano...I sa najlepsim oznakama za 29ku  ;)
Svaka cast...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Nidza79

Maketa je solidan pokazatelj tvoje tehnike rada - ipak ne zaboravi da stavis sve antene, metaliziras top, uradis svetiljke na krajevima krila, stavis svetiljke na poklopce tockova, obojis vetrobransko staklo u crno umesto u zeleno a s ostalim se slazem. Ako mislis da sam bio prestrog to ne stoji, nisam te terao da izvuces belu traku na krilcima R27R sto smatram nebitnim detaljom  :P

Sandman

superishka restauracija.... remontni zavod iz Skopja radi punom parom ;) :D

jedino mi se chini da je R-27 podveshena na desno krilo malo ukrivo u odnosu na trup? il me vara fotka?  :-\

oce li sad onaj Peruanac na red? :)

dragan_mig31

ma top sam opet zaboravio.zurim da pocem sledeci rad PERUANSKI MIRAGE 2000 P.inace ispravicu sve sto ostaje da se ispravi jer to su sitnice ali cine maketu realisticniju :)

Dada

Dragane ti si car! :P Odlicna devetka, taman si me naterao da pazarim jednu kada stignem...

dragan_mig31

Quote from: Kerber on 26-09-2008, 11:33:33
Quote from: dragan_mig31 on 25-09-2008, 20:26:59
ma top sam opet zaboravio.zurim da pocem sledeci rad PERUANSKI MIRAGE 2000 P.inace ispravicu sve sto ostaje da se ispravi jer to su sitnice ali cine maketu realisticniju :)


Onda da cekam nove fotke...sa popravcima... ;)


evo :)  nisam hteo da se zaj*****m sa onu antenu iza pokopac kabine jer nisam je ni imao na maketu pre nego sto sam krenuo da obnovim maketu.ovo je maketa za moja dusa i nije takmicarska.ispravio sam okvir kabine,top je sad u metalnu boju,svetla na krilima su obojena to je sve sto cu da radim na ovu maketu.ovo mi je ipak kao neka vezba kao predhonica na oba miga 29 sto cu da radim iz kutije u buducnost,jednosed i dvosed sa ovakve dekale :)





Kerber

Dobro, ako je to to... 8)
Mada, mogo si ovaj ram na vetrobranu bre Dragane, da malo sredis...To i jos po nest mi bas "stipa oci"... D:)
Jes za dusu, al' nije valjda dusa olenjila...pa malo pocela da krivinasi? 0:)

dragan_mig31

Quote from: Kerber on 26-09-2008, 13:03:44
Dobro, ako je to to... 8)
Mada, mogo si ovaj ram na vetrobranu bre Dragane, da malo sredis...To i jos po nest mi bas "stipa oci"... D:)
Jes za dusu, al' nije valjda dusa olenjila...pa malo pocela da krivinasi? 0:)

ma ram je ofarban opet.i to farbao sam nakon maskiranje.ne vidi se na slike ali izgleda ostro u zivo kad ga vidis

Goran A.

Sto da radis drugi, doteraj sitnice. Ublazi ono prljanje u korenu krila, mnogo je. Kad bi popravio to sto smo primetili bila bi sasvim solidna maketa za vitrinu. Treba ti posla pola sata. 

dragan_mig31

Quote from: AG02 on 26-09-2008, 13:25:27
Sto da radis drugi, doteraj sitnice. Ublazi ono prljanje u korenu krila, mnogo je. Kad bi popravio to sto smo primetili bila bi sasvim solidna maketa za vitrinu. Treba ti posla pola sata. 

ma imam jos 2 komada :D sta mislis kakve oznake ce da nose? naravno JNA :)

Boki

Super je ovo, Dragane. Odlična priprema za, kako si najavio, još dva Ex-Yu MiG-a.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

drakii

Ako mislis da nije za takmicenje, ponesi ga u Nis na takmicenje kada dolazis, septembra 2009.god, ne zamerimi, ali nije tesko korigovati bojenje rama poklopca kabineuzstruganje, poliranje vrhom cackalice i kaladontom i na kraju klirfix,  fina maketa, pozdrav.