Revell 1/144 Hawker Hunter FGA.9

Previous topic - Next topic

Sandman

Hunter konachno "ulovljen".... medju zavrshene makete ;) :D ....






Messerschmitt

Свака част мајсторе!!!

Иако је веома мале размере,лепо си га одрадио,чисто и педантно!

drazen

BRAVO :o
Odmah sam rekao da je došao u prave ruke :D.
Super izgleda uzimajući u obzir samu veličinu makete.

Sneni

Super je, još kad se zna da je u originalu manji nego na slikama :) :)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Raw_Shooter

WOW my God  :o :o in 1/144 ?!!! Amazing  ;) Bravo

Sandman

hvala svima na komentarima (thnx for Raw Shooter)...

ko bude dolazio sutra u Muzej vazduhoplovstva na Novogodishnji Kup imace priliku da vidi ovu maketu uzivo... ;)

dragan_mig31

nemogu da verujem da je 144 :) svaka cast srdjane ovo je dosad najbolje sto si uradio.

oddball

Extra матори, свака част! 1/144, да не поверујеш!
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

nebkv

Sjajan rad.Radio sam jedan jos kada se pojavio pre nekoliko godina,cetkicom(jedna od mojih poslednjih maketa radjenih cetkicom).Zaista sam tada,a i sada bio impresioniran maketom s obzirom na razmeru.Trenutno radim F104G koji je u istoj klasi kao i Hunter,prakticno umanjena 72ka :)

djnik

Nestigoh da te pohvalim ranije! Bravo. Ja jos uvek ne shvatam kako imas strplenja sa svim tim detaljima u 1/144 :)

Sandman


Profa

Iskreno, onaj džaponez ti je mnogo bolje i preciznije odrađen... :-\
Shvati ovo u vrlo pozitivnom smislu, da se razumemo  - maketaru tvog formata ne bi smele da se dese greške o kojima smo pričali u MJV...
Ja bar više volim da mi ljudi kažu "e, pa što ovo..." ili "vidi, ovde si zeznuo...", nego samo "bravo", "jeee", super"... ::)

I, da, još nešto - svaka ti čast za strpljenje sa maleckima! ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

greshke na krilu su posledica podlivanja boje pod blutak, ali tih dana sam ispravio i stvar na Fw-u sa maskama pa cu ubuduce voditi rachuna vishe o tom drugom nachinu kamuflaze ;) popravku sam probao da uradim chetkicom a Gunze boja i chetkica se ne volu bash :P ....a za belu rekoh ti - imao sam pri ruci jedino gloss belu koja je jednom rechju ODVRATNA za chetkarenje....  :-\

no dobro.. ja sam zadovoljan postignutim experimentima sa nijansiranjem boje u ovoj razmeri :D sledeci korak mozda ce biti nijansiranje kamuflaze u 1/350... ko zna...  >:D 8) :D

Zoki969

Malo, ali slatko zadovoljstvo  :D
Dobar je, svaka cast !

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!