Hawker Hurricane Mk IIc Revell 1/72

Previous topic - Next topic

gasha

Crkle mi baterije pa ga nisam slikao u radu.  Zbog toga nije otisao u kampanju. Sada imam dva partizanska i jedan britanski u pustinjskoj kamuflazi. Sledeci ce biti MK I by Zmaj.







Hawkeye

Odlicno uradjen Hariken,jos sa nasim oznakama-vrlo pohvalno!

'Уживај младићу за младости своје!'

Dada

Lepo ispade, samo Gasho, sto ne dotera one spojeve?! Pa ta maketa se skoro sama sastavlja...

gasha

Quote from: papa_bear on 25-12-2008, 01:24:36
Lepo ispade, samo Gasho, sto ne dotera one spojeve?! Pa ta maketa se skoro sama sastavlja...
Dobio sam je polusastavljenu, spoj se razlepio nakon farbanja, pa nisam hteo da je sakatim, dobra je za vitrinu.

Sandman

jesu li rondele na trupu dvoslojni dekali?  ::)

izgleda da su jako transparentni - mozda ne bi bilo loshe da chetkicom tankom lagano zafarbash malo crvenom one petokrake.... malo kvare opshti utisak  :-\

inache svidja mi se kako je odradjeno ;)

gasha

@sandman  da, dekali na trupu su radjeni iz dva sloja posto mi originalni nedostaju.

airbamby

Lep Hurry...
Stoji tih par sitnica oko spojeva,ali generalno lep  0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

misa

Meni se sviđa. Obožavam pustinjske kamuflaže, a i moja lepša polovina kaže da je sladak.

Stoji to što su ti ljudi rekli, ja samo da dopunim da ti fale poziciona svetla.

Inače mi se kod te makete ne sviđa što je zadnji deo trupa iz tri dela (zbog Sea Hurricane), pa je nemoguće sakriti spoj donjeg dela. Ja sada radim Academy Hurricane, i nema tog problema.

djnik

Drago mi je da su baterije proradile posto je Hariken super! Svidja mi se ta sema, stalno vidjamo sivo zelene tako da si nas ti sve osvezio!