G-4 1:72

Previous topic - Next topic

slax

Ovo je novi izgled mog starog G-4. Malo sam ga okupao, obrisao, pa polako ispočetka... Ima još nekoliko sitnica za srediti, eventualno naoružanje, malo boje, pojasevi na sjedištima i to je to.





Slike su današnje, ali datum na aparatu nisam podesio. Dešava se i mudrijima.

milten

#1
Svaka cast majstore a sad daj neku fotku odozgo ...
Lepo izgleda montaza mada je malo tamnija za moj ukus.
Maketa odlicna, narocito seckana kabina.
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Dada

Fino si mu sredio kocnicu... Veoma lepo, nema sta, jos sa najlepsim oznakama. Samo probaj da kacis slike kao "thumbnails" i naranvo daj jos koju, steta da takav rad ne bude ispraven ful slikama.

Boki

Stvarno odlično izgleda. Daj još slika, ako nije problem. :)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

dragan_mig31

aUUU skidam kapu i klanjam se.ovaj g-4 izlgeda kao pravi.jedino sto mi zapalo u oci je boja donje povrsine.jer to svetlija nego sto treba da bude ili meni tako izgleda?

Sandman

lepe dorade na poklopcu kabine

mozda samo josh koja slika sa drugachijim osvetljenjem kako bi se bolje videli detalji tipa wash, linije panela po krilima, i naravno slikeiz drugih uglova....

i molim te prochitaj sledeci topik o postavljanju slika u formatu thumbnailova (sve bitne linkove koje treba pogledati nakon uchlanjenja na forum si inache vec dobio u registracionom mailu!) - na MK praktikujemo slike kachene kao thumbnailove zbog chlanova koji koriste sporiji internet... a i preglednije je!

http://maketarskikutak.com/index.php/topic,198.0.html

a posebno obrati paznju na zadnja dva posta ovog topika jer je tu detaljno objashnjeno kreiranje thumbnailova!


drazen

Odlicna maketa, narocito mi se dopada kako si isjekao kabinu :o
Podloga takodje fino izgleda.
Slazem se s ostalim-daj jos koju fotku ;)

Petar_II

Sve cestitke ,odlican pa jos nas,bravo.

slax

Evo još nekoliko slika








Nemsy_29

Bravo bravo lepa maketa  :D :D :D

oddball

Ма да! Заиста одличан! Сецкање кабине и флапсова је врхунски урађен посао. Свака част.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!