1:72 academy mig-23 bn

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo ovo je i gotova maketa.koristio sam dekale od viskove,naoruzanje od viskove.maketa je kovertirana tako sto sam dodao usisike od mig-23 i oklop ispod kokpit.gsh-23 je samoizgradnja...








Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

GBU-10

ovo se zove avioncina,odlicno drugar.

Nidza79

Ti vrlo lako mozes da budes jedini na nasim prostorima koji je probao ovo da uradi  :)

Drago mi je sto si zabatalio onu glupu ideju da mu obesis protivbrodsku raketu.

Posmatrac upoznat s tematikom ne moze da ne primeti da je nos uzasno nerealan u panelizaciji a bojim se i u obliku. S obzirom da je ovo debela improvizacija zasluzujes sve pohvale bez obzira na eventualne greske.

dragan_mig31

Quote from: Nidza79 on 09-01-2009, 00:35:34
Ti vrlo lako mozes da budes jedini na nasim prostorima koji je probao ovo da uradi  :)

Drago mi je sto si zabatalio onu glupu ideju da mu obesis protivbrodsku raketu.

Posmatrac upoznat s tematikom ne moze da ne primeti da je nos uzasno nerealan u panelizaciji a bojim se i u obliku. S obzirom da je ovo debela improvizacija zasluzujes sve pohvale bez obzira na eventualne greske.


ma nije samo nos netacan.netacan je i poklopac kabine.nekako je previse okrugli i ispaknat.netacne su i nosaci na usisnike koje sam ostavio na njihovo mesto a ustvari trebali su da idu na trup ali sam kasno shvatio i nisam hteo da prepravljam....

slavco 83

dobro druze dragane cveticu.dobro odradjeno pohvalicu te kod uciteljici 8) stvarno dobro si ja napravil pozz Slavco D:)

drakii

DOOOBAR, vrlodobar cak, a mozes i da ga jos uvek ucinis odlicnim, ako imas volju, ne zameri ali malo mu namesti i dofarbaj bombice......

Dada

Sweet! Malo ti pobegla zadnja desna bomba :)