F 47 D Revell 1:72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Ne zelimo da smaramo sa ovim Thunderbolt-om, ali posto je mladji clan obecao na takmicenju Gashi da ce zavrsiti ovu maketu, potaknut mojim radom na Spitfire-u i uz moj teror nad detetom (stalne ispravke, ne valja ovo ne valja ono....bas sam grozan ali na kraju je bio srecan i zadovoljan  >:D ) Thunderbot je ZAVRSEN.

Ideja, da ostane sa sto neupadljivijim panelima minimalno zaprljan posto je ovaj avion zavrsio u skolskom centru u Zagrebu gde sigurno nije previse "trosen". Mozda je i ideja pogresna ali...to je sto je.

Zbog onih koji su ga vec videli na takmicenju i da ne bi ispalo da se mali Filip previse hvali saljemo samo tri 4 slike ali mislim da je to dovoljno da se stekne utisak. Pa Gasho, sad je zavrsen  ;)

Veliki pozdrav svima od Filipa






Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Miroslav Š.

Нисам имао задовољство да видим ову макету, пошто нисам био на такмичењу. Могу само да кажем:БРАВО!
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Sandman

Veliki pozdrav za malog Filipa, i mogu samo da kazem - BRAVO! :)

jako lep Thunderbolt, suptilno istaknute linije panela, kamuflaza sasvim lepo odradjena... kokpit se vidi izdetaljisano.. ma super rad!

samo napred filipe i nastavi dale ovako, nemoj da odustajesh od ovog hobija, krenuo si dobrim putem!

ne bih da ovo sve shto sam napisao zvuchi preterano, ali mi je jako drago kad vidim da i nashi mladji maketari krenu dobrim putem u hobiju, i kad se vidi napredak u radu! Sve chestitke! ;)

pozz!

Dada

Jao, ovo bese maketa koja je imala zavrsno lakiranje jutro pre takmicenja... Pa je tata doneo i rekao pazite molim vas, sveze lakirana :D
Sto se tice aviona, on je cist, jer je prefarban pre ulaska u tehnicki muzej...
Maketa, super doradjena, Svidzzza nam se :D

Profa

Što reče Papa Meda, avion je prefarban tako da je ovo isticanje panela (bez prljanja) taman kako treba :)
Bravo Filipe, samo tako napred!!!
Bogu fala što sam Lala! :)

alaleksic

Bas lep avion i lepo uradjen...Svaka cast

Boki

Bravo za Filipa. Vidim da će, ako ovako nastavi, uskoro on da ispravlja tatu ;) .
Odličan (5)  :)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.


airbamby

Posto sam imao zadovoljstvo da ovu maketu vidim uzivo i da je bas zagedam,moram priznati da je jako dobro uradjen.
Filipe svaka cast samo tako nastavi  0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj