Revell Mirage-2000C(2000-5F)

Previous topic - Next topic

Miljan

Maketa nije losa,dobro se uklapa ali nema veze sa 2000Ca jos manje sa 2000-5F ciji su dekali dati.
Ostalo je jos da se prelakira i malo isprlja.Nem' pare za lak pa makete trenutno ne lakiram ;D





PELE

Odlican! :o

Jel cetkicom radjen?



Pozz

Miljan

cetkicom,nego nesto su slike nekako nabijene,prebacio sam na 800x600 ali ne znam da li aparat D40 ima neke opcije za rezoluciju kao da nje slikan sa nekim cudnim odnosom stranica

dragan_mig31

super je.samo mali wash i matt lak i bice kao pravi :)

Boki

Odličan je. Baš mi se sviđa. Malo prljanja tu i tamo (mislim najviše na izduvnike), mat lak i to je to.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

komoras

skroz je extra

i ja isto kazem - maaaalo da se zaprlja pa lak i to je to  ;)
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Kerber

Za prvu pomoc kod lakiranja - moze i zenski lak za kosu, nadji samo semi mat varijantu (bez sljokica... ;)).
Ako nisi zadovoljan - pod cesmicu i mlaku vodicu...cetkicom se lepo opere. I ne pipaj posle mnogo prstima - skida se i tako, al' moze da deluje bas lepo.
I moze i iz blizine da se isprska (samo cuvaj poklopac kabine, mada i to lako sredis posle- suvom cetkom), da ti sloj bude tecniji a ne iz kapljica...lepo ispari visak tecnosti, bude ravno kad se prosusi. Probaj uostalom na nekom krshu...
A lep Miraz...Uostalom, svi mlaznjaci iz te porodice su jako lepi i elegantni...

GBU-10

Odlican mirage,nije stvar u tome dali jeste ili nije C ili 5F
vec je stvar u tome kako ga ti dozivis pri izradi.
Ja svaki svoj model dozivljavam kao da je orginalan
i da je bas takav u stvarnosti kako ga ja izradim,
jednostavno imam svoj stil zbog kojeg nemarimsta ce drugi reci
jer sta god rekli ja sam uvek zadovoljan onim sto sam izradio.