aj-37 viggen 1:72 heller

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo ga konacno gotov.1:72 heller sve je oob + malo samoizgradnje..










Sandman

ako izuzmem fejding na krilima koji mi deluje malo chudno i nasumichno prskan, maketu si saaasvim lepo izvukao! kamuflaza ti je sasvim uspela - svaka chast za strpljenje oko nje! ;)

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 04-02-2009, 13:44:40
ako izuzmem fejding na krilima koji mi deluje malo chudno i nasumichno prskan, maketu si saaasvim lepo izvukao! kamuflaza ti je sasvim uspela - svaka chast za strpljenje oko nje! ;)


ma do svetla je.u zivo se ne vidi uopste...

Sandman

hm.. shteta, bash nekako na slikama malo kvari opshti utisak! :(

e da, zaboravih da pohvalim i poklopac kabine - odlichan je ispao - proziran je i sjaji se ko pravi ;)

Sneni

Super je nema šta :) :)

Ne znam zašto neki ljudi tvrde da je Viggen ružan avion, ima i mnogo ružnijih :P štaviše, meni se uvijek sviđao taj dizajn...
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

gasha

Kamuflaza extra, donje povrsine, hmm, ipak mislim da je Sandmen u pravu.

djos & filip

#6
Svaka cast za strpljenje. Ovo veoma lepo izgleda!!!!
Jedino sto mi kvari utisak je da deluje malo vise zatamnjen(zaprljan) nego sto sam ga vidjao na slikama, pa se gubi efekat precizno uradjene kamuflaze.
U svakom slucaju, svaka cast  :D

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

UrbanKnight

X-tra je  :) , ispeko si zanat bre...
Quote from: Sneni on 04-02-2009, 14:38:30Ne znam zašto neki ljudi tvrde da je Viggen ružan avion, ima i mnogo ružnijih :P štaviše, meni se uvijek sviđao taj dizajn...
Kazi tim ljudima da nema ruzan avion.  ;)

PELE

Oooodlican je! Bravo! :o




Pozz

ugovorac

Jednom je neko nekad rekao da su avioni naj lepse masine koje je covek ikad napravio i koje pravi.Sa njim se potpuno slazem.Da li medju njima ima ruznih ne znam ali ako ih i ima u njih Vigen sigurno ne spada.
Sto se makete tice,bravo Dragance.Lep avion,lepa maketa i veoma lepo odradjena.Maketu dugo imam ne uradjenu ali zbog seme bojenja nisam imao hrabrosti da je pocnem.Ovo tvoje ce sigurno da mi bude neka vodilja kada je budem radio.

Boki

Svaka čast, Draganče. Odličan je. Baš mi se sviđa.
I prljanje, i izbleđivanje, i kabina, i detalji oko izduvnika.. ma sve. Svaka čast.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Dada

Kao sto vec rekoh... To je to! :)

Miljan

Lep,lep ajd sam "kupi" jednog Gripena pa i njega da vidimo u tvojoj radionici  ;D
Samo mislim da je malkice vishe zaprljan odozdo...ali generalno je OK ;)

airbamby

Odlican je,weathering prema fotkama i to je to...nema tu sta da se dodaje ili oduzima.
Bravo 0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Hawkeye

Da li je ovo cudo jos u upotrebi,uzgred odlicno uradjena maketa?

'Уживај младићу за младости своје!'