Jos jedan Hellcat ... F6F-3 (Vraciu) ... part 3

Previous topic - Next topic

Zoki969

Moji problemi sa logovanjem na kutak se nastavljaju, ali to nije razlog da vam za svoj rodjendan ne poklonim jos jednog Hellcata ...
Kao i do sada, u pitanju je 1/48 Hasegawa sa preradjenim kapotazom i jos dosta toga, a da podsetim, izmene i dorade se mogu videti na:

http://maketarskikutak.com/index.php/topic,2901.0.html

Pa, evo ga ...































Warhawk

USN avioni su najlepši u toj trobojnoj šemi. Odlichno je isp'o!  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Kerber

Odlican, nema tu sta da se prica puno...to je to !
Sve u meri i kako treba.

E sad, imas li prostiji recept za ova ledjna svetla, kapljicasta? To mi je stalni problem...

Profa

Bogu fala što sam Lala! :)

Zoki969

Quote from: Kerber on 18-02-2009, 11:22:20
E sad, imas li prostiji recept za ova ledjna svetla, kapljicasta? To mi je stalni problem...

Ne znam na sta mislis ... ???
Ovo su svetla iz kutije, bez prerada i dorada ... Ako si mislio na doradu ili pravljenje istih, pretpostavljam da bi clearfix iz dve-tri ruke resio problem ... Mada sam na nekim maketama pravio ista od providne plastike ...

Kerber

mislio sam da si sam radio ova ledjna svetla, nisam znao da i to Hasegawljanini pakuju  ;)...ja ih inace radim od providnog sprua, razvucem na pola mm debljine, pa prinesem plamenu upaljaca ili cigareti...e, ali onda ispadnu okruglasta...Da bih dobio ovako kapljicaste, treba da ih premazujem kristal klirom  da pravim kapljicu i da je razvlacim, pod uticajem teze majcice Zemlje...

Samo, opako izgleda !

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

ALEX T

Trobojni je prva liga,jos engleza da vidimo.
Pozz

djnik


milanco

Lepo avionce, jos lepsa sara  i odlican rad svaka cast :o
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

drakii

Bane, za svetla, bilo kaplicasta, bilo na krajevima krila mozes da koristis vise nacina, prvi je blago prosuseni i pigmentirani cristal clear, a drugi , transparent sprue, smirgla i testeica za OTO, ne skalpel, puca, i malo boje na kraju, pozdrav